Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz és töredezett a...

Nagyon száraz és töredezett a hajam, hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már utálom.. Megmosom este, és reggel annyira undorítóan néz ki... :S


15/L


2010. máj. 15. 10:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja, és milyen sampont/balzsamot használjak?

Most ilyen Gliss Kur repair van..

2010. máj. 15. 10:39
 2/7 anonim ***** válasza:
ha töredezett akkor muszáj levágatnod
2010. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a házi pakolásokat, a neten elég sok van belőlük. Lehet, hogy neked bejön, de személyes tapasztalatok alapján csak a hajvágás segít. Nekem is nagyon töredezett volt a hajam, 5 centi lement belőle és utána sokkal jobb lett. Érdemes minden hónapban vágni belőle, mert a haj tovább töredezhet és olyankor már 5 centi sem segít. Ja és esetleg próbáld nem megszárítani, jön a nyár, lehet vizes fejjel is aludni, megszárad az magától is.
2010. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne szaritsd meg hajmosas utan, inkabb menj ki a napra, es a szabad levegon hagyd megszaradni.

Hajmosas elott heti kb 2 szer kenj a hajvegeidre olivaolajat es hagyd rajta kb fel orat. Aztan most meg ahogy szoktad. Nekem is torott, ezt csinalom, es ugy vettem eszre, hogy jobb lett, bar a megoldas az ollo lenne...

2010. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gliss kur Asia straight (lila) pakolás nagyon jó. Hagyd rajta egy fél órát és utána öblítsd ki. A fújós balzsamjaik is jók. Azt is használhatsz pakolás mellett.

Fontos, hogy mindegyiket csak a hajad végén használd, mert zsírosítja a hajat.

Meg a szokásos: ne vasald, dörzsöld, szárítsd, lakkozd, waxold, hajhabozd, stb.

2010. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a gliss kur-os cuccok tényleg jók.nekem van ilyen spray amit hajmosás után ( még vizesen mielőtt kifésülöm) szoktam vele befujni a hajam és a hajvégekbe beledörzsölni.hatásos=)
2010. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :)

Különben sose szárítom meg, nem vasalom, nem festetem, stb. :)

2010. máj. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!