Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bálba készülök. Szerintetek,...

Bálba készülök. Szerintetek, hogy hozzam rendbe magam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, s holnap el szeretnék menni egy bálba. Az öltözékem már megvan, viszont azt nem tudom, hogy hozhatnám rendbe egy kicsit magamat. Ezt nem úgy kell érteni, hogy tele vagyok pattanással, mert viszonylag nincs sok bajom velük, de szeretnék mindent kihozni magamból. Pakolásokat várok, stb.:)És még egy dolog...szerintetek jobb ha összefogom a hajam egyszerűen, vagy simán kisimítva? amúgy barna mellig érő hajam van, lépcsőzetesre vágva. Nagyon szépen köszönöm!
2010. dec. 3. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: fontos esemény előtt sose próbálj ki új pakolásokat. Akármelyikre allergiás lehetsz, kimarhatja a bőröd, bármi, és nem hiszem, hogy örülnél neki. Most maradj inkább a jól beváltaknál. Az egyenes haj uncsi és végre kezd kimenni a divatból, meg alkalomra amúgy is sokkal szebb egy göndör frizura, beletűzöl valami díszesebb csattot és kész a frizura is.
2010. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 slora ***** válasza:
Igen maradj a hagyományos pakolásoknál.Ha akarsz fodrászhoz is elmehetsz de egyszerűbb ha hajvasalóval begöndöríted a hajadat
2010. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!