Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen az új frizurám?...

Milyen legyen az új frizurám? Mi illik hozzám?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. A fejem inkább kerek formájú, mint szögletes vagy ovális. A hajam közepes hosszúságú, dús, göndör, hullámos, sötétbarna színű. Szeretnék egy kicsit újítani rajta (megyek fodrászhoz), de ha túlzottan levágatom, akkor az a rövid haj "felugrik", és elég furcsán fog kinézni. Mit gondoltok, vágassam le menetelesen?


Megköszönném, ha linkelnétek a válaszotokhoz képe(ke)t is!


2011. jún. 23. 13:16
 1/2 A kérdező kommentje:

A google-ban nem találtam olyan képet, ami tükrözné a hajamat, de talán ez a kép hasonlít hozzá a legjobban:

[link] Annyiban különbözik, hogy az én hajam sötétebb.

2011. jún. 23. 13:21
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem fokozatosan, tépettre vágasd. Vegyél hajvasalót és máris ha kivasalod látszódni fog a vágási forma és máris máshogy nézel ki:). És másnap hordhatod hullámosan göndören. Így mindig változatos:)
2011. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!