Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen frizurám...

Szerintetek milyen frizurám legyen?

Figyelt kérdés
Nagy fejem van,széles az állkapcsom,széles az arcom,de egyben kissé kerek is.Most hosszú,oldalt elválasztott,frufrus,kissé hullámos,olyan össze-vissza hajam van,mert már régóta magamnak vágom,és mostanra már elég csúnya lett.Olyan ápolatlan hatást kelt,hiába mosom,vasalom.Szeretnék egy új frizurát,de nincs ötletem mi állna jól,és félek elmenni,nehogy elcsesszék,mert már számtalanszor jártam így.A hosszát mindenképp meg akarom hagyni.
2011. ápr. 26. 11:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha ki van vasalva teljesen az nem áll olyan jól,ha begöndörítem az már jobb egy fokkal,én mégis azt szeretem a legjobban amikor vizesen befonatom,és utána nagyon szép hullámos lesz,de hát sajnos ezt nem lehet mindig megcsinálni.
2011. ápr. 26. 11:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt nézd meg a kerek archoz illő szöveget: [link]


Lehet hogy hasznos lehet. :)


13/L

2011. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!