Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hozzam "rendbe" a hajam?

Hogyan hozzam "rendbe" a hajam?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Eddig mindig heti egyszer mostam hajat, vasárnap este. Így kb csütörtökig úgy nézett ki a hajam, mintha frisen lenne mosva, péntek már azért zsírosodott, a szombat vasárnap meg nem zavart, mert úgyszem mentem sehova. A frufrumat mindig kivasaltam, mert göndören nem áll jól.

Mivel suli van, elkezdett zavarni, hogy péntekenként már kicsit zsros hatást kelt, így szerda estére betettem mégeg hajmásást(tehát vasárnap és szerda este). A frufrumat ugyanúgy vasalom. Így viszont most már HARMADIK napra bezsírosodik, konkrétan két napot bír ki. Most mit csináljak vele? "Visszaszoktatni" nem akarom a heti egyre, mert ahhoz zsíros hajjal kellene suliba mennem...Tudom, hogy elbarmoltam, de most mit csináljak?


2011. szept. 18. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem tudsz más csinálni.nekem is ilyen gondom van,de nekem már 2 naponta kell hajat mosnom,de am a heti 1 bőven elég volt,csak hát mint neked,engem is zavart az az egy 1 nap zsíros fejjel :D próbáld úgy,hogy pl szerdán megmosod és ugye egész vasárnapig nem mosod,ha meg zsírosodik akkor kösd össze.
2011. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Minél jobban mostam annál zsírosabb lett.

Nyári szünetben "állítottam vissza", volt, hogy 10 napig se mostam meg.

Eleinte ocsmány volt, és kellemetlen, de aztán beállt arra, hogy kibír egy hetet mosás nélkül.

2011. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hailey13 ***** válasza:
használj zsírosodás elleni sampont.:) minnél többször mosod, annál jobban zsírosodik. elhiszem hogy ezt nem iskolaidőben akarod kikísérletezni, de szerintem ha csak vízzel öblíted át zuhanyzás közben, az jó:) vagy próbáld ki a száraz samponokat. esetleg tupírozz rajta, és kösd fel copfba.
2011. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk :D Tavaly én is így jártam, vasárnap mostam meg a hajamat, csütörtökön semmi baja se volt, péntekre meg már nem volt a legszebb. Eleinte minden pénteken hintőport raktam rá, de rájöttem hogy ezt nem csinálhatom a végtelenségig. Így beiktattam egy szerdai hajmosást is. De nálam plusz gond volt az, hogy mivel alapból nagyon göndör a hajam, minden hajmosás után kikellett vasalnom. A vasalás meg ugye nem használ... Évvégéig így csináltam, majd nyáron hagytam göndören a hajamat, és heti 1x mostam meg. Most év elején, pénteken, sőt még vasárnap is egész jól áll a hajam -lekopogom *kop-kop*-, szóval maradok a heti 1 hajmosásnál.

Szerintem te is térj vissza rá, és ha az elején a hét végére nagyon csúnya lesz, fogd össze, vagy hints rá egy kis hintőport. Sok sikert!


16/L

2011. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!