Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hotelbe menés esetén milyen...

Hotelbe menés esetén milyen lábbelit vesztek föl télen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit más helyszínre menés esetén.
2011. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdést...nekem nincs külön hoteles cipőm, hanem van két csinos csizmám meg egy sportosabb cipő kutyázáshoz, ennyi...
2011. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hotelbe mész ( hotelbe menés, hahaha, bocsi, ezen jot nevettem) , akkor feltételezem, vagy csaladdal/paroddal mész két vagy tobb napra valahova, tehat csaszkalni fogsz..sokat, az adott helyen. Ha jol gondolom, amit gondolok, akkor kényelmes cipot vegyél fel. Igaz, én elvetemult magassarku-fan vagyok, de ha tudom, hogy tobb napot leszek valahol, ahol "menés" lesz ( :D) , akkor beteszek egy alacsony sarku, kényelmesebb labbelit is... Huztam mar le orditva-konnyezve Parizsban a 10centis cipom egy délutani séta utan, a szallodaban.
2011. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 éjszakáról lenne szó. Eldöntöttük, hogy egy éjszakára a párommal hotelbe megyünk. Viszont mivel még nem élünk együtt mert 20 éves vagyok, és szüleimmel élek, és egyetemi hallgató vagyok. Neki meg lakótársai vannak, és hát szeretnénk kettesben lenni :) Tehát egy éjszaka lenne.. Viszont reggel-délelőtt bekell az egyetemre menjek, mert kis dolgom van ott még. Tehát azon gondolkodom, hogy magassarkút vegyek föl vagy egy sima bundás csízma is megteszi..
2011. dec. 13. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
HA-HA, tegnap 20:10 ez jo, Parizsban en is tusarkuban mentem vegig:) Azt hittem csinos leszek mint a francia nok :))) .... az is voltam de meggyilkoltam a labaimat :(
2011. dec. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A hotelekben is emberek vannak, tehát olyan cipőt hordanak, amiben kellemesen érzik magukat. Na jó, nem saras csövescipő, de ez evidens.



Ráadásul te nem is több napra mész, meg várost nézni, hanem jül sejtem addig lesz a cipő a lábadon, amíg be- majd kijelentkeztek a recepción a kellemes éjszaka után. Ergo oltárian, baromira mindegy, hogy a cipőt magas, lapos, szőrös, bőr, műbőr, hasított bőr, Zara vagy Deichmann. Csak ne legyen retkes, ennyi. De gondolom egyébként sem mész utcára sem olyanban, tehát a nem kell külön agyalni "hotelbe menős" cipőn sem. A recepciós rá sem fog bagózni.

2011. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, még ennyi: amiben a sulidba bemész, at a hotelbe is megteszi.
2011. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. dec. 14. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!