Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lábbelit vesztek 15...

Milyen lábbelit vesztek 15 hónapos járni tudó lányotoknak?

Figyelt kérdés
Olyan érdekel, amit mostantól tavaszig tud hordani. Képet is linkeljetek légyszi! Köszi!
2010. szept. 28. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos olyant sztem még nem tudsz venni!Mert most még nem kell bundás téli cipő,de novemberben már biztos kelleni fog.Mi olyant vettünk most őszre hogy 1 számmal nagyobb és így tavasszal is tudja hordani ha nem nő akkorát a lába.És télire kell egy bundásat is venni. Amúgy LINEA-t vettünk.
2010. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb cipö a gyerek lábára az a supi márkájú cipö.Szupináló a talpa.Az azt jelenti,hogy a belsö fele magasabra van tervezve mint a külsö ezért tudja formázni a gyerek lábát és nem lessz tuti bokasüllyedése ráadásúl magasított is a szára és szépen fogja a baba bokáját.Én ezt veszem a gyerekeknek.Eggyetlen hibája,hogy sajnos nem olcsó,viszont a nagyobbik babómnak 1 év alatt teljesen rendberakta az iszonyatos bokasüllyedését.
2010. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi is supinálót fogunk venni 15 hós fiúnknak: www.szupercipo.hu

dévényes gyógytornászunk is ezt ajánlotta, kicsit széttartja a lábfejeit a fiam, ez segíteni fog rajta

2010. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kintre vagy bentre? Mi kintinek siesta event szőrmebéléses vízálló csizma (bakancsnak is árulják) ,vettünk, a lakásban kezdetektől siesta szandált adunk rá. Azidei télre is már megvettem az unokámnak a siesta event bakancsot (csizmát), szandit meg minden méretben, ha egyet kinő, adható rá a következő. Szépen jár. A gyerekeim is siestában nőttek fel, ortopéd orvosok mindig dicsérték, hogy tökéletes a lábboltozatuk. Nekünk bevált.
2010. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, vettem egy supi sandált is, de olyan kőkemény a talpa, szegény gyerek nem tudott járni benne, van egy supi cipőnk is, (olyan, mint egy ortopéd cipő, az se vált be. Újak, a cipő 18-as, a szandál 22-es, szivesen eladom, ha valakinek kell, de nekünk abszolút nem vált be. A linea hasonló a siestához, az is van nekünk, azt motorozáshoz szoktuk használni, mert az eleje többnyire gunis. Az asso is, csak az keményebb, nehezebb, mint a siesta, de nagyon strapabíró. Nekünk még a clarks is bevált, jó kis puha , könnyű bőrcipőcske. Abból is van pár darabunk. Kislányoknak szoknyához nagyon csinos.
2010. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt vettem most. Eddig 20-as cipője volt, most 22-est vettem. Nem tudom, kibírjuk-e vele márciusig, de vastag zoknival is van még benne hely, most még csak véknyat adok rá, és így is kényelmes neki.

2010. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!