Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lábbelit adsz bentre...

Milyen lábbelit adsz bentre 1,5 év körüli gyerekedre?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy milyen cipőt kéne vennem a kisfiamnak bentre, ami nem túl drága és azért a lábának is jó! A nyári szandált ne ajánljátok, mert már kinőtte.
2011. okt. 6. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
bentre csúszásgátlós zoknit adok rá, cipőt csak kintre
2011. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én is csak zoknit
2011. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Amikor nekem ennyi idős volt a lányom, akkor csak zokni, vagy a dédi által kötött mamusz volt a lábán. Nagyon jó vastag csúszásgátlós zoknikat lehet kapni a Tescoban, azt adtam sima zoknira és kész.
2011. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen zokni, esetleg vastagabb zoknicipőt(alul van talpa de zokni) [link] ilyet.

2éves, most tanulja, hogy a papucs a köves felületre való a szobában zokni.

2011. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elég hideg a kő nálunk, úgy gondolom fázna a lába csak zokniban, de nem rossz ez a gumitalpú zokni. Köszönöm.

Várok még javaslatokat!

2011. okt. 6. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

20 honapos a kisfiam es en ilyet adok ra. Nallunk is eleg hideg a jarolap, foleg a konyhaba. Ez egy picit vastagabb mint a zokni de megse cipo.

Bocsi nem tudom mi a magyar neve mert kulfoldon elunk. Talan zokni cipo???


[link]

2011. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nyári szandát adok iker lányaimra,és egész télen jó lesz,mert egy kicsit nagyobbat vettünk,jól tartja a lábukat.A szobába szőnyegen csak zokniba,de ha kimegyünk a nappaliba,ami járólapos,rájuk adom a szandát.Ők is most nőtték ki a szandájukat,de vettünk másikat.Szerintem a csúszásgátlós zoknik is csúsznak,ők nem is szeretik,meg szerintem hideg is úgy a járólapon.
2011. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez a zokni cipő nagyon cuki!! :) Akkor nem is biztos, hogy itt nálunk lehet ilyet venni.

Nézelődtem és lehet, hogy puhatalpú cipőt veszek bentre.

Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 6. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:

szilikon talpú zoknit adnék,ha hideg a kő.az ilyen puha talpúakat levenné,fiamnak ilyen van

[link]

[link]

2011. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.ezek alá adok sima pamutzoknit is
2011. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!