Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csizmát illetve téli...

Milyen csizmát illetve téli lábbelit vesztek a gyerkőcötöknek?

Figyelt kérdés
A fiam most 16 hós,és elkezdtem gondolkodni,a téli cippelőn!Milyet érdemes?
2009. szept. 17. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan hótaposót szoktam amit fűzővel/tépőzárral kell becsukni,mert könnyű felvenni mint egy csizmát,vízhatlan,meleg,és stabilan marad a lábán.
2009. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én ezt néztem ki a szintén 16 hónapos fiamnak:

[link]

2009. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Én még nem tudom,az én fiam is 16 hós.Az előttem válaszolónak írom,h ez a fajta csak 26-os mérettől van(oda is van írva)gondolom azért az még nem jó a babájának(vagy igen?)Az enyémnek még csak 20-21-es lába van.
2009. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
hát képzeld, h tisztában vagyok vele, h hányas lába van a fiamnak. most 24es cipőt hord, tehát ennél kisebbet teljesen ökörség lenne vennem neki.
2009. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Decathlonos csizmára szavazok! A kisebbik tavaly még csak 10 hónapos volt télen, és olyat vettünk neki. A nagyobbik is elhasznált már egyet. Szerintem nagyon jó, és kb. 3000 forintba kerül.
2009. szept. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem is tetszenek a Dechatlanos és az Elefanten csizik is.Salust használt valaki?
2009. szept. 18. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Superfit bakancsot kaptam barátnőmtől,kislányán 2-szer volt! Itthonra meg hótaposó csizmája lesz!
2009. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Kedves" 21.01-es válaszoló!Pusztán jó szándékból írtam,amit írtam,mert azt gondoltam,h esetleg nem láttad a méretezést!Ne haragudj,h SEGÍTENI akartam,és azért is bocsi,h nem tudom a kisfiad lába 24-es.Máskor figyelmesebb leszek!Még 1x bocsi!Az utánad válaszoló 2 gyerekes anyuka
2009. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!