Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vesztek alapozót, púdert?

Hogyan vesztek alapozót, púdert?

Figyelt kérdés

Mármint hogyan választjátok ki a megfelelő árnyalatot? Csak nem kezdhetem el a boltban az arcomra kenni? Vagy igen?:)

A kezemen a bőröm sokkal világosabb... az kilőve.

Vagy csak megveszem amire azt gondolom jó, aztán majd otthon kiderül? Drágább alapozónál ez sem olyan jó buli.


2010. jan. 13. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az arcbőröd szinével leginkább megeggyező börfelület a kézfejed...én ott szoktam probálni ,de ha az semi hasonlit az arcod szinéhez ,akkor egyszerüen probáldd ki az arcodon a boltba.Szerintem nem gáz.és nem éri meg megvenni egy drága alapozót a semmiért.Amugy meg a legtöbb be van számozva szín szerint,szoval csak 1x kell megtudnod h milyen számu kell neked ,és aztán mindig azt vedd.
2010. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a kezemre szoktam kenni ha rossmannba vagy hasonló helyen veszem de ha douglasba akkor ált. segítséget kérek!Ésss én 2őt szoktam venni külön nyárra és télre mert télen fehérebb az arcom és elég gáz lenne bekenni a barnább alapozóval...:D
2010. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne a kezeteken próbáljátok. Az orron (orrháton) kell próbálni, és ha lehet, természetes fénynél kell megnézni. Ha egyezik, csak akkor vedd meg. Kézen becsapós, ott nem ugyanarról a bőrről beszélünk.
2010. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az álladnál kell kipróbálni oldalt, a fül irányába az arcon.


Kézfejen max az állagát tudod tesztelni.

Én bent felkenek kicsit az arcomra aztán kimegyek és természetes fénynél is megnézem.

Ha jó megveszem. De sokszor még várok is vele, hogy estig kitart-e vagy nem viszketek-e tőle vagy bármi és csak máskor veszem meg.

- Sminkes

2010. jan. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!