Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi lábbelit vesztek 1 év...

Mennyi lábbelit vesztek 1 év alatt?

Figyelt kérdés

Legyen az szandi, papucs, átmeneti cipő és téli csizma, ki mennyit költ lábbelire és hol veszitek az aktuális cipőket?

1 téli cipő: 8-9000, 1 tavaszra:7000, nyárra 1 papucs: 3000, 2 szandi: 11000 és 3500, őszre újabb mert kinőttük a tavaszit: 10000, télire még nem tudom, de egy remélem elég lesz most is :-)


2010. aug. 29. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát januárban vettem egy téli cipőt, mert kinőttük az aktuálisat, tavasszal tavaszi cipőt, nyáron szandált, papucsot 2-2 darabot, mivel kinőtte a nyár elején vásároltat augusztusra, most veszünk a jövő héten őszi cipőt kintre és egy benti cipőt a bölcsibe, illetve télre is kell majd valami lábbeli. Sőt sanszos, hogy télre kinövi a bölcsis benti cipőt is, tehát abból is kell egy másik. Ez 10 pár lábbeli, darabját olyan 8ezer körül veszem átlagosan (nyilván a szandál és a papucs olcsóbb, a téli cipő viszont drágább ennél), szóval olyan 80.000 Ft lesz a cipőköltségünk erre az évre összesen.
2010. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem hordok szandált

tavaszra/nyárra: papucs 1000

+torna cipő 15 000(ebből van kettő egy fehér(tavaly vettem még mindig jó) és egy piros

őszre ugyan úgy jó a torna cipő

télre 10.000 bélésese tornacipő vagy csizma 6000

2010. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában a Humanicban vásárolok, de vettem már cipőt a Deichmannban is és a Brendonban is, szóval változó. Nem vagyok márkafüggő sem, csak arra ügyelek, hogy kényelmes legyen a cipő és jó minőségű, bírja a strapát. Első voltam.
2010. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magunknak vagy a gyereknek?
2010. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.:) én is kifelejtettem hol szoktam venni.

Az egyik tornacipőt netről rendeltem a másikat Converse boltba vettem Pesten.A téli cipőket a deichmannba szoktam venni.A papucsot pedig kínaiba.

2010. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!