Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tágítják a fiatalok a...

Miért tágítják a fiatalok a fülüket?

Figyelt kérdés
Szép, vagy tetszik nekik? Mi lesz később? (mármint a cimpával)
2011. nov. 22. 23:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező. ezen ne akadj fent. Én egy ideig olvasgattam a tinik hülye kérdéseit, íme, a best of:


- egyik pillanatragasztóval ragasztott műkörmöt, problémázott, hogy nem tudja leszedni

- másik alkoholos filccel akart szempillát festeni

- volt hibajavítós körömfestős

- egy lány olyan szert keresett, amitől magasabbra nőhet, egy társa pedig olyan, amitől lassabban nő a haja, harmadik kollegina pedig a körme növésének lassítása végett keresett gyógyszert

- szintén mulatságos perceket okozott egy lány, aki nem értette, miért gáz, ha a nejlonhartisnya alá nem vesz fel fehérneműt, elvégre szerinte a nejlonharisnya helyettesíti a bugyit.

- és ne feledjük azt a tizenvalahán éves hölgyeményt, aki nagyobbítani akarta a mellét, de kikötötte, hogy műtét, ne gyógyszer, vagy krém legyen, amit ajánlanak neki, hanem valami más..



Hol vannak ezek a gyerekek a biológia órák alatt? Tintahallal tetolválnak Hello Kitty-re?

2011. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ohh, kihagytam az okos fiatalembert, aki ebédre épp halat evett, ezért megkérdezte a tömegtől, baja lesz-e, ha a halszálkával szúrja ki a fülét?
2011. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnos gyűlik a lista, egy másik meg otthon akar mellbimbót szúrni. Jajj..
2011. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:D
2011. nov. 23. 17:55
 15/16 anonim ***** válasza:
2011. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
4éve van tágitóm. visszanő az még.
2011. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!