Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mai fiatalok? (általában)...

Mai fiatalok? (általában) Karszőtelenítés? Te is?

Figyelt kérdés

észrevettem hogy egypáran az osztályból szőrtelenítik a karjukat, nem akartam hinni a szememnek.


én biztos nem tudnám rávenni magam, én is fiatal vagyok meg minden, sőt én is szinte \'mindent\' leszőrtelenítek, (fenék, kar, hátamat kivéve)


de ez azért már sok a mai tini lányoktól:

mindent szőrtelenítenek,

szinte mindenki vasalja a haját,

smink nélkül még aludni sem lehet,

havonta legalább 2x szoli,


mellet kirakni az ablakba, aztán ha valaki esetleg megtapizná vagy k*rvának nézi, még ő van felháborodva

tanga alap fehérnemű,

csipőnaci,

nyaranta szoknyák, rövidnacik, amiből fél fenekük kivan


hétvégente bulik, részegségig,

és persze a legtöbbjük discoshitet, trancet hallgat,


suliba iskolatáska helyett extra nagy batyuval járnak, órákról való lógás kihagyhatatlan,

ha pedig bennt vannak: zenehallgatás és szenvednek, hogy mikor lesz már vége,


általában 15 éves korára már mindenki \'tapasztalt\', havi rendszerességel váltják a pasikat, meg ilyenek....


Hova fajul a világ? de most komolyan, nekik ebből áll az élet, csak 10-20 év múlva már nem biztos hogy minden ilyen \'babarószaszín\' lesz


nekem ez már sok, te hova tartozol, milyen vagy?

(korral, nemmel légyszi)

15/L


(TISZTELET a kivételnek)


2009. szept. 10. 17:12
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
bocsi, kicsit OFFoltam :\
2009. szept. 10. 17:19
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Háát...

Én szőrtelenítem magam, láb, hónalj meg punci alap, és sajnos a kezemet is kell. Nem szeretném, ha nem lenne muszály, de nagyon sötét a szőr rajta, és irtó gusztustalanul néz ki:S

Vasalom a hajam, mert nagyon göndör, de elég rövid, így ha nem vasalom, olyan fejem lesz, mint egy pudlinak:/ De rendszeresen használok pakolásokat, hogy puha és ápolt legyen.

Szoliban még életbe nem voltam, nem is tervezem, szeretem a fehér bőrt, szerintem az a legszebb.

Majdnem mindig szoknyát hordok, amikor engedi az idő, néha télen is, vastag harisnyával. Nemtom ezzel mi a probléma, nincs ki belőle semmim, pár centivel térd fölött ér, szerintem sokkal kevésbé kihívó, mint egy tapadós csípőnaci.

Punkrockot hallgatok, diszkóban kábé annyiszor jártam, mint szolizni:D De bulizni szeretek, haverokkal, nincs is jobb, néha összeülni, piálgatni, cigizni, dumálni:D

Nem lógok a suliból. Szenvedek az órák alatt, mert szeretek nyüzsögni, ez van:D De kussolok, és odafigyelek.

Úgy élem az életemet, ahogy nekem tetszik, nem érdekel más véleménye. Én én vagyok, nem más, a szüleimen kívül senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csinálok:D

2009. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
17:20as vagyok: 17L
2009. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekik ez esik jól akkor szívük joga hozzá, hogy mit csinálnak. Nem kell mindenkinek kötött garbóban járni és csak nadrágban.

Én is szőrtelenítem a karom. Engem zavar ha szőrös. Meg valljuk be elég illúzió romboló amikor látsz egy szép lányt és méteres fekete szőrök vannak a karján :S

Jó mondjuk nekem alig látszott, de így is zavart. Ha ez pedig jó nekem így akkor ez van és nem érdekel mások véleménye.

Miért zavar téged ennyire ha ők így érzik jól magukat? Gondolom te inkább az otthon ülős típus vagy aki nem az "úgymond" menőbb emberek társasága közé tartozik. Amivel nincs is semmi baj. Vannak ilyen emberek, csak ált. ők előszeretettel szólják le az ilyen lányokat amit most leírtál. Pedig nem kéne.

2009. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

17:22

bocsi nekem is lemaradt 19/L

2009. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 20 éves korom óta szőrtelenítem a karom. Nekem így esztétikus.

Most 27 vagyok.... Nem tudom mi bajod ezzel.

2009. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na rám aztán egyáltalán nem lehet azt mondani,hogy "csajos" lány vagyok,nincs hajvasalóm,és a sminkuccom is egyetlen barna szemceruzából áll,nem érzem szükségét ezeknek...amiket írtál azokból kb semmi nem igaz rám,viszont borotválom a kezemet,mert ezt szoktam meg,és fekete szőr nő rajta ami nem túl esztétikus.

21/l

2009. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is szőrtelenítem a karomat,de csak havonta 1-szer .De nekem muszáj,mert nagyon hosszú és sok szőr van a kezemen,rádaásul fekete.Amúgy nem vagyok olyan,hogy hú sehol sem lehet egy szőrszál.Nem szőrtelenítem a fenekem,hátam.

A hajam sem vasalom,mert csak tönkreteszi,nem is festetem.

A smink nálam kimerül a fekete szemceruzában és a spirálba,de ezt is csak ritkán használom.

Szoliba még életemben nem volt és nem is akarok menni.

Mellem nem tudom kirakni,mert kicsi,de ha nagy lenne se mutogatnám.

A csípőnacit nagyon szeretem,én is azt hordok.Nyáron párszor volt rajtam mini szoknya.De engem nem érdekel a divat,nem veszek magamnak minden héten új ruhát.Nem szeretem a rikító színeket,a csilló-villogó márkás ruhákat.Általában a turiban veszek ruhát,mert ugyanolyan ruhába nem fog velem szembejönni senki.Műkörmöm se volt még,és nem is lesz,nem az én stílusom.

Bulizni szoktam járni,havonta 1-szer.Akkor is koncertre megyek,imádom a rockzenét és a metált.Inni igaz én is szoktam,persze csak mértékkel:P

Suliba rendesen járok,nagyon ritkán lógok.Órákon megpróbálok figyelni,mert fontosnak tartom a továbbtanulást.

18 éves vagyok eddig csak 2 barátom volt,nem csak ilyen futó kapcsolatok voltak.hülyeségnek találom azt,hogy minden héten más pasim legyen,vagy komoly vagy semmi.

18/L

2009. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
nem szőrtelenitem a karom mert nem csunya. énis batyuval járok iskolába mindennapos sminkkel (nem 1kg vakolat) zenét is szoktak hallgatni (trance)sőtt még szenvedek is órákon. szoknyát is és rövidgatyát is hordok mert nem akarok kigyulladni a 80fokba...tangát is hordok :| wááá és szoliba is járok xD és még a hajam is vasalom :|| és nem lógok órákról, bulizni is járok minden hétvégén (bed(*) :D)nem szoktam részeg lenni. 17/L
2009. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

De miért foglalkozol ennyit velük? Hadd csináljanak azt amit akarnak, semmi közöd hozzá.


Én is szörtelenítek mindenütt. A combomat, karomat, intim helyen gyantáztatom, mert nekem így tetszik. A hajamat is vasalom vagy becsavarom, szeretem ha jó a frizurám. Sminkelni is szoktam, rendeszeresen, de alkalomhoz illően.

Régen sokat szoliztam (hetente1 1-2X 15 perc) ma már kevesebbet, mert tetszik a fehérebb bőr.

Nőiesen öltözködöm, sok dekoltált felsőm van, de iskolában sosem hordok ilyet, mert szerintem nem oda való.Igen, csak tangám van, mert ezt szeretem. Csípőnadrágot is szeretem, de most divat a dérékig érő is, olyanom is van.

Nincs kint a fenekem a szoknyából, csak rövid. És nem csak nyáron hordok minit.

Hétvégente buli, részeg még nem voltam...

Nem csak trancet hallgatok, de ezzel mi a problémád? Minden műfajt meghallatok, csak legyen igényes.

Nem iskolatáskám van, hanem nagyob tásák, rendes utcai, na és? Ez miért zavar téged? A zenét fülhallgatóval hallgatom, nem zavarok senkit. 18 vagyok és a nemi életem nem tartozik senkire, a suliból azt sem tudják, hogy ki a barátom.


18/L 4.-es gimis

2009. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!