Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mai fiatalok? (általában)...

Mai fiatalok? (általában) Karszőtelenítés? Te is?

Figyelt kérdés

észrevettem hogy egypáran az osztályból szőrtelenítik a karjukat, nem akartam hinni a szememnek.


én biztos nem tudnám rávenni magam, én is fiatal vagyok meg minden, sőt én is szinte \'mindent\' leszőrtelenítek, (fenék, kar, hátamat kivéve)


de ez azért már sok a mai tini lányoktól:

mindent szőrtelenítenek,

szinte mindenki vasalja a haját,

smink nélkül még aludni sem lehet,

havonta legalább 2x szoli,


mellet kirakni az ablakba, aztán ha valaki esetleg megtapizná vagy k*rvának nézi, még ő van felháborodva

tanga alap fehérnemű,

csipőnaci,

nyaranta szoknyák, rövidnacik, amiből fél fenekük kivan


hétvégente bulik, részegségig,

és persze a legtöbbjük discoshitet, trancet hallgat,


suliba iskolatáska helyett extra nagy batyuval járnak, órákról való lógás kihagyhatatlan,

ha pedig bennt vannak: zenehallgatás és szenvednek, hogy mikor lesz már vége,


általában 15 éves korára már mindenki \'tapasztalt\', havi rendszerességel váltják a pasikat, meg ilyenek....


Hova fajul a világ? de most komolyan, nekik ebből áll az élet, csak 10-20 év múlva már nem biztos hogy minden ilyen \'babarószaszín\' lesz


nekem ez már sok, te hova tartozol, milyen vagy?

(korral, nemmel légyszi)

15/L


(TISZTELET a kivételnek)


2009. szept. 10. 17:12
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak (14:08) igaza van

nincs bajom az ilyen csajokkal, csak hogy velük van tele a világ


am nem Bp.re járok

2009. szept. 11. 15:47
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sem tudnám szőrteleníteni a karom, szerintem az úgy jó ahogy van...

Én utálom a túlzott sminket(max. egy kis spirál és szájfény). Szoláriumba még egyszer voltam 2 percet de azt is úgy h egy wellness központba voltunk és ott adtak ajándék kupont amit belehetett váltani :))de nem jött be csak kíváncsiságból próbáltam ki. :)) Utálom a csípőnadrágokat, ugyanúgy a tangát is (csak boxeralsó). Nem iszok, nem cigizek, amire büszke is vagyok :) Egyébként szeretek tanulni( legfőképp idegen nyelvet (most nyáron is angol suliba voltam, és nagyon jó volt))

15/L

2009. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem azzal semmi gond, ha valaki discoshittet hallgat.Énis közéjük tartozom.Fialatabb vagyok, mint te,és sajnos énis igen erős szörzetet örököltem,igy muszály szörtelenítenem.Szerintem azzal, hogy valaki a kezét szörteleníti semmi gond nincs.Persze nem kellene ugy öltözni és viselkedni, mint egy lotyó.A szolit szabályosan utálom.A hajamat énis vasalom,és csőnacit is hordok, mert jól áll.Szóval én ilyen átmenetet képezek a kettő között.Nem szeretm a hétköznapiasságot, de nem vagyok lo..ó sem.És végülis mindenki ilyennek szeret.És a ,,menők" közé tartozom.Jah és még jól is tanulok.4.3-as vol az átlagom.

2010. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
17:32-es vagyok-Az lemaradt, hogy 13 lány vagyok.
2010. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem szörtelenitem semmim se kivéve a honaljam engem nem érdekel hogy kidumàlnak mert szörös a làbam.Anyu azt mondja hogy felesleges ilyen koràn kezdeni de a honaljamat azt nem birtam ki.én soha nem hordok szoknyàt mert utàlom ha kinn van belöle a làbam nyàron csak térdig érö naci (kivéve ha úszok)smikelés csak péntek este mert akkor fotókat csinàlok amúgy nem néha szemceruza.a hajamat vasalom mert amugy tök göndör és szörnyen néz ki.na ennyi 14/L
2010. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!