Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mai fiatalok? (általában)...

Mai fiatalok? (általában) Karszőtelenítés? Te is?

Figyelt kérdés

észrevettem hogy egypáran az osztályból szőrtelenítik a karjukat, nem akartam hinni a szememnek.


én biztos nem tudnám rávenni magam, én is fiatal vagyok meg minden, sőt én is szinte \'mindent\' leszőrtelenítek, (fenék, kar, hátamat kivéve)


de ez azért már sok a mai tini lányoktól:

mindent szőrtelenítenek,

szinte mindenki vasalja a haját,

smink nélkül még aludni sem lehet,

havonta legalább 2x szoli,


mellet kirakni az ablakba, aztán ha valaki esetleg megtapizná vagy k*rvának nézi, még ő van felháborodva

tanga alap fehérnemű,

csipőnaci,

nyaranta szoknyák, rövidnacik, amiből fél fenekük kivan


hétvégente bulik, részegségig,

és persze a legtöbbjük discoshitet, trancet hallgat,


suliba iskolatáska helyett extra nagy batyuval járnak, órákról való lógás kihagyhatatlan,

ha pedig bennt vannak: zenehallgatás és szenvednek, hogy mikor lesz már vége,


általában 15 éves korára már mindenki \'tapasztalt\', havi rendszerességel váltják a pasikat, meg ilyenek....


Hova fajul a világ? de most komolyan, nekik ebből áll az élet, csak 10-20 év múlva már nem biztos hogy minden ilyen \'babarószaszín\' lesz


nekem ez már sok, te hova tartozol, milyen vagy?

(korral, nemmel légyszi)

15/L


(TISZTELET a kivételnek)


2009. szept. 10. 17:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én már fél éve szőrtelenítem a karom. 14/L

:)

2009. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok. szőrtelenítem a karom. de nem sminkelek orrbaszájba, nem bulizom orrbaszájba, nem vasalom a hajam, nem járok szoliba, stb. 18 évesen vesztettem el a szüzességem.

én egy normális csaj vagyok...:D mégis szőrtelenítem a karom. egyszerűen csak azért, mert számomra esztétikusabb látvány egy csinos nő szőrtelen karral. nekem vhogy a csinos nő, és a fekete hosszú szőr nemfér összel. nagyban rontja az összképet. sztem a pasikat is jobban vonzza érintésileg egy szép, sima kar, mintegy kiskutyus a karon..:D

2009. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is szőrtelenítem a karomat, mert nekem is csúnya volt:/ Vasalom és festem a hajam, így szeretem, minden reggel kivasalom suli előtt vagy ha megyek valahova!

Sminkelni is szoktam minden nap, így érzem jól magam;) de ha hazaérek mindig lemosom:)

Hosszú körmeim vannak, nem műköröm hanem igazi:)

Szolizni még SOHA nem mentem! Nem szoktam kirakni a mellemet, 1-2 kivágott felsőm van csak. Hosszú farmerban szoktam lenni általában, vagy 3/4-es nadrágbanban. Szoknyát 1 évbe jó ha egyszer felveszek.

Még szűz vagyok. Tetszek egy csomó pasinak, de meggondolom kivel jövök össze. Van h. hosszú hónapokig nincs pasim pegig lenne kivel lenni. Hétvégente otthon szoktam lenni, pihenek nem szoktam elmenni szórakozni, gépezek, olvasok, vagy megnézek egy jó kis filmet. Nem szoktam inni, se cigizni. Még SOHA nem voltam részeg! Rapet, house-t hallgatok:)

Órákon nem hallgatok zenét és még akkor is rosszul érzem magam ha véletlenül elkések óráról:D Én sem iskola táskával járok, hanem egy kisebb válltáskával!

Most akkor én hova tartozok?:D

2009. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

17:58-as vagyok

17 éves

2009. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

igen szőrtelenítem a karom, mert nekem így tetszik, így érzem jól magam

hajvasalót nem használok, nincs rá pénz, de ha lenne sem vennék, mert roncsolja a hajat

sminket csak annyit használok amennyi kiemeli a természetes szépségem: szemhéjtus (ha nem lennék szemüveges nem használnám, de valamivel jó kiemelni a már amúgy is elrejtett szemem) ráadásul ez nem látszik annyira természetellenesnek, mint a szemcerka, csokibarna rúzs és rá szájfény így természetesnek hat

szoliba még életemben nem voltam, szeretem a fehér bőrt (lehetne még fehérebb is)

én nagyon szolidan öltözködöm, mert nem érezném magam jól olyan ruhákban amik szinte alig takarnak valamit

nem járok bulikba, még soha nem voltam és részeg sem

iskolatáskával járok suliba, mert az a sok cucc nem fér bele más táskába

még soha nem volt pasim, majd ha egyszer szerelmes leszek (nem hiszem, hogy az a sok lány akik elég gyakran váltják a pasikat szerelmesek lennének)

szeretem a természetességet, nem túl sok smink ami nagyon természetellenesnek hat, a körmök legyenek ápoltak, de ne műköröm és rikító színű körömlakk, nálam a hajfestés belefér, ha jól áll valakinek

15/L

2009. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

húú de kiakadt itt mindenki..

nem vok az otthonülős fajta, csak jókislány,

suli után állandóan kint lógok haverokkal,


a karszőrtelenítéssel nem akkor van bajom, ha hosszú és sötét, hanem ha tök normális és mégis leszedik..


na mind1, az a baj hogy suliba én tele vok ilyen kis p*csákkal akik kéretik magukat,


srry nem akartam senkinél sem kiverni a biztosítékot

további szép napot =)

2009. szept. 10. 20:05
 17/25 anonim ***** válasza:
43%

Szija!

Igen, én is szőrtelenítem, pici korom óta undorodom a szőrtől. :/

Viszont nem úgy nézek ki mint minden ilyen lány... csak pólókat hordok, egyenesszárú nadrágot, deszkáscipőt, frufrus színes hajam van, kb tele van a fejem piercingekkel, a nőiesség szikrája is alig van meg bennem... =) de az egy dolog, hogy mindig sminkelve vagyok, mert utálom a jelentéktelen arcomat... :/

nem kell általánosítani.

de miért baj ez tulajdonképpen? Mindenkinek a saját karja, mindenki azt tesz vele amit akar. :/


16/L

2009. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

bocsi, a 20:45-ös vagyok.

1 kérdés:

hová jársz iskolába? bp-re? kerület? esetleg utcanév? xD lehet, iskolatársak vagyunk... :O ugyanezeket tapasztalom kb mint te... :'D

2009. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%
100 éve még az volt a ribanc, aki nem bokáig érő ruhában mászkált... Az idők amúgy változnak, ja és nem kötelező azokat nézni, akik nem "tetszenek". Amúgy ha gondolod jelentkezz át egy apácaneveldébe, ott aztán nem lesznek """"ribancok"""".
2009. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félreértettétek a kérdést. Ő arra akart rámutatni, hogy a mai lányok többsége ilyen és aki nem ilyen az sokszor ki van nézve az adott társaságból. Mert ez a divat. Én nagy városban folytattam a tanulmányaimat, és a lányok nagy része tényleg ilyen. Még ha nem is vallják be :)
2009. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!