Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tinik, fiatalok. Jártok...

Tinik, fiatalok. Jártok kozmetikushoz? Milyen kezelésekre?

Figyelt kérdés

A fiatalok a nyomkodáson kívül milyen kezelésekre járnak/járhatnak? Nekem szerencsére nincs pattanásom, meg semmi ilyesmi, mégis úgy érzem, hogy jobban ápolnom kéne, zavar, hogy gyakorlatilag a sminken kívül nem igazán foglalkozom magammal ilyen téren. Mit ajánlotok?

16L


2011. febr. 10. 00:14
 1/7 Mandula11 ***** válasza:

Azt ajánlom, ne nagyon sminkeld magad. Legalábbis púdert ne használj. esetleg kis arcpirosító, szemedet fesd, meg a szádat. Nem tudom, hogy használsz-e púdert, vagy ilyen krémet, de ne tedd, mert az nagyon nem tesz jót, mert öregíti a bőrt. Lehet, hogy még nem veszed észre, de később már igen, és akkor már késő lesz.

Kozmetikushoz bármikor elmehetsz, kérd meg, vizsgálja meg a bőrödet, hogy van-e szükség valamilyen kezelésre.

2011. febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én voltam már párszor kozmetikusnál,és még ha hülyén is hangzik,de még rontott a bőröm helyzetén.Jó,persze ez szakértő függő,valószínüleg pont beleválasztottam egy szerencsétlenbe,attól még te kipróbálhatod.Lehet ez is hülyén fog hangzani,de én csak szappannal mosom az arcom,semmit nem használok rá.Ez pont jól jön,ugyanis elég zsíros a bőröm és a szappan kiszárítja.Csak ennyit tudtam segíteni.
2011. febr. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kozmetikus meg tudja állapítani hogy milyen kategóriába tartozik az arcbőrös, és ennek megfelelőlen tudsz rá krémeket venni, bár sztem nincs rá szükséged. Ha nagyon el akarsz menni akkor szemöldökszedésre menj, én is csak arra járok.
2011. febr. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy halom kezelést vehetsz igénybe akkor is,ha nincs pattanásod.Én bőrcsiszolásra,masszíroztatni és hidratálásra járok.Ahogy jön a tavasz felkészíti a bőrt.Az enyémen látványos.
2011. febr. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én soha életemben nem voltam még kozmetikusnál. Pár éve egyszer bementem és megkérdeztem, mennyibe kerülne egy kezelés, és hát megdöbbentett, nagyon drága.

Nekem ennyit nem ér, meg nem is bírom kifizetni. Inkább otthon ápolom a bőröm.

Mondjuk szerencsés vagyok, mert heti két radírozás és egy pakolás mellett nagyon szép marad :)

2011. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves első!


Tényleg öregít a bőrt a porpúder? Miért?


Én mindig csak azt használom, mert eddig azt hittem, jobb, mint az alapozó, meg jobban is áll.


De nem akarok vénarcú lenni :)

Ismersz olyan púdert, ami nem annyira öregít?

2011. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) ennek a bőrcsiszolásnak utánajárok :)
2011. febr. 10. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!