Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kismamák, Anyukák, Fiatalok!...

Kismamák, Anyukák, Fiatalok! Segíthetek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sokan vagyunk akiknek a pattanás,az akne megkeseríti az életét!!Nos én tudok egy csodaszert!:)


Először én is kételkedtem de hát saját kárán tanul az ember ezért kipróbáltam!!:) Nem csalódtam!Oliva olaj oregánóval!!Felkened az arcodra és hagyod beszívódni!!Kicsit bizsergető érzés.(mintha mentolos lenne!) 1 hét múlva a patik szinte eltűntek és már a meglévő hegek is halványodtak!!Az oliva olaj vitaminban gazdag az oregánó meg a (természet antibiotikuma) penicilin hatásával vetekszik gyulladás csökkentŐ hatású!:)És olcsóbb is mint a drága "csodaszerek".


Ha gondoljátok próbáljátok ki!!Nekem bevált! :)


(a tescos oliva olaj oregánóval a legjobb!):)


2010. okt. 8. 09:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Nekem terhesség alatt brutál volt a bőröm. Most már kezdem visszanyerni régi önmagam, de kipróbálom.

Nem hangzik rosszul.

2010. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy ha valaki sokáig csak olíva olajjal tisztítja az arcát akkor nagyon szép lesz és nem lesznek rajta pattanások.
2010. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt én is kiprobálom a barátommal!:) remélem bejön:)
2010. okt. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszi szépen,én nem vagyok egy pattanásos típus de az anyum igen,köszi:)
2010. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez mennyi idő amíg felszívódik? :D Mert itt ülök olajos oregánós fejjel és nem tudom mennyi idő még hazajönnek a többiek :D
2010. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia nagyon szépen köszönjük a tippet ki fogom brobálni mindenféle képen viszont ez a dolog igy kapható a tescoba hogy olivaolaj oregeno ?
2010. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!:) Én mindíg este zuhanyzás után kentem be magam aztán relaxáltam!!Fél-1órát kell vele várni aztán a felesleget le lehet mosni!!Igen a Tescoban lehet kapni!!Rendes oliva olaj!!Ott van ahol a többi oliva olaj és ebben már benne van az oreganó!:) a tesco saját márkás oliva olaja!!
2010. okt. 8. 13:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm a választ holnap venni is fogok magamnak!
2010. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
köszönjük szépen!:)
2010. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És ez a tág pórusokra is jó? Mitesszerekre? Mert nekem inkább azokból van nagyon sok, mint pattoból...


Köszi a tippet!!!:))

2010. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!