Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tágítják a fiatalok a...

Miért tágítják a fiatalok a fülüket?

Figyelt kérdés
Szép, vagy tetszik nekik? Mi lesz később? (mármint a cimpával)
2011. nov. 22. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert divat. A divatdolgok között is vannak jó, és vannak felesleges, vagy fura dolgok. Szerintem rém ronda, mert ha kinyúlik a fül, lógni fog, és vicces lesz egy családapa olyan fülekkel, mint a nagyikák, akiknek a bazinagy klipszek miatt szokott lógni.
2011. nov. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pont azért, amiért 40 éve hosszú hajuk volt. Engem mindkettö zavar, mármint magamon.
2011. nov. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt akkor lehetne megérteni, ha rá lehetne jönni, hogy mi az inspiráció forrása, és hogy melyik csoportban trend ez
2011. nov. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Talán azért hogy jobban halljanak.
2011. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gusztustalan,férfiatlan. Egyes csoportokban divat....
2011. nov. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert divatba jött és megtetszett nekik. Szerintem a kis fültágító jól néz ki (mind fiún mind lányon), egyébként 10mm alatt simán visszaforr.

Tinikoromban mindenki orrpiercinget, fülporcgyűrűt, köldökpiercinget, és a fiúk fülbevalót hordtak.

27/n

2011. nov. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Hogy jobban hallhassanak!

Akkor lesz baj, ha a szájukat tágítják...

2011. nov. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Mert szájtágítós embert nemláttatok még?:)

Nekem is volt fültágítóm és a nem a divat miatt csináltattam hanem azért mert bejött és tetszett.A lyuk teljesen nem forr össze csak akkor ha sebes a fül,megszokták picit vagdosni igy a seb összébb húzza.Engem nem zavar h maradt lyuk a fülemen nem olyan feltűnő.Akit nagyon zavar az meg 2 perces "műtéttel" megcsináltatja és kész:)

2011. nov. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 mustafa33 ***** válasza:
100%
Mert nagy az isten állatkertje.
2011. nov. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nekem személy szerint nem tetszik. Főleg a lányokon nem.

Szerintem nem szexi, nem dögös, és pláne nem nőies

Olvastam egy kérdést, ahol a kérdező, arra volt kíváncsi, hogy mivel tágítgatják a fülüket...na ott aztán volt minden...a körömlakkozott fogvájótól kezdve, a szívószálig...rémes. Nem félnek attól, hogy egyszer elfertőződik?

2011. nov. 23. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!