Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időnként szoktatok...

Mennyi időnként szoktatok fürödni?

Figyelt kérdés
Találkoztam már büdi emberrel, akinek volt fürdőszobája, mégis hetente kétszer fürdött és ezt be is vallotta! Mondta, hogy az izzadság gátlókra érzékeny!
2011. nov. 19. 18:43
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mikor a kolégámnak a srácnak, még ő volt felháborodva, hogy miért említem meg neki! Szerintem is a napi tisztálkodás az alap! Én is naponta zuhanyzom, van, hogy többször is egy nap!
2011. nov. 19. 19:30
 22/27 anonim ***** válasza:
49%

Napi egyszer, este. Ha edzek (heti 4x) akkor utána is letusolok. Sőt, ha délután van sulim, akkor még előtte is leszoktam (nyáron)! :)

20/L

2011. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
30%

Te ismered a pontot(.) és a kérdőjelt? (?)

Nem azert mondom csak irtó idegesitő hogy mindenhová csak a felkiáltójellet irod ( Olyan mintha paraszt és műveletlen volnál)

Egy tanács: szokjál le rolla

2011. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző, bocsi, de miért oktatod a kérdezőt, mikor a helyesírásod katasztrófa?
2011. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Minden nap zuhanyzom. De ha a barátomhoz megyek, akkor aznap kétszer is. Dezodort is használok minden nap.
2011. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"Te ismered a pontot(.) és a kérdőjelt? (?)

Nem azert mondom csak irtó idegesitő hogy mindenhová csak a felkiáltójellet irod ( Olyan mintha paraszt és műveletlen volnál)

Egy tanács: szokjál le rolla"



5 hibat ejtettel es meg te beszelsz?

2011. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én este is és reggel is.


Este a napi szutyok miatt:D, reggel pedig azért, mert éjjel azért leizzad(hat) az ember.


Nem vagyok egyébként izzadós, de azért használok illatszert (hónaljstiftet, sprayre érzékeny)


Hogy a viharba' lehet csak 2x fürdeni egy héten??? Azt értem, hogy érzékeny az izzadásgátlókra, de azért a vízre csak nem...:D

2011. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!