Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem akar meg fürödni?

A férjem nem akar meg fürödni?

Figyelt kérdés
A férjem nem akar meg fürödni esténként és azt akarja, hogy így szeretkezem vele. Mondtam már neki, hogy fürödjön mert izzadt és így nem olyan jó de ő már lassan 1hónapja nem fürdik esténként és nem is nagyon zavarja, hogy nem szexelünk. Szerintetek szándékosan csinálja?
2011. ápr. 10. 22:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
Nehéz kérdés. Lehet, hogy nem azért, mert nem akar szexelni, csak ne nehogy neked legyen igazad.
2011. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Ezt így nem lehet tudni. Miből gondolod hogy szándékosan csinálja?

De ha ki akarod deríteni, teperd le minden nap, hogy de izgató, felajzó férfias szaga van. Ha megfürdik, akkor direkt csinálta...

2011. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom hányadik kérdés ez, hogy a férfi nem fürdik. Mi van velük? (tisztelet a kivételnek természetesen)


Nem tudom, hogy szándékos-e. Ellentmondtál neki valamiben, amiért vissza akarna ezzel vágni? Esetleg (nagyon feltételezek) szeretőt tart és majd arra akarna hivatkozni, "de hát te nem szeretkezel velem?"

2011. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy baromi 1x ű kend össze valami xarral amikor alszik mindenhol, és akkor kénytelen lessz fürdeni!
2011. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%

1 honapja nem furdik???

Az mar durva lehet.

Viz van amugy nalatok?

Lehet, hogy valami trauma erte a furdokadban es osztonos viselkedes, hogy elutasitja, hogy megint megtortenhessen vele.

:)

2011. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
26%
büd*s áll*t! :DD
2011. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csábítsd be a zuhany alá, szeretkezzetek ott egy jót :)
2011. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
70%
Hát én ezeket nem tudom felfogni. Én reggel is, este is fürdök, ha törik-ha szakad. Hát mindenféleképpen mondd meg neki. Vagy, egyszer próbáld meg, hogy este kicsit tornázol, vagy valami, hogy megizzadj, és aztán úgy szexeljen veled.
2011. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
64%

Meg var ket hetet, 6 het utan beindul az ontisztulas.

De most komolyan, hogy erted, ezt a nem furdott egy honapja? Nem is tusolt?

Ez undorito, nem hogy nem szexelnek vele, az agyba sem engednem be, gusztustalan diszno!

2011. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%
szerintem nem egyáltalán nem fürdik, hanem esete helyett, reggel...
2011. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!