Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem akar meg fürödni?

A férjem nem akar meg fürödni?

Figyelt kérdés
A férjem nem akar meg fürödni esténként és azt akarja, hogy így szeretkezem vele. Mondtam már neki, hogy fürödjön mert izzadt és így nem olyan jó de ő már lassan 1hónapja nem fürdik esténként és nem is nagyon zavarja, hogy nem szexelünk. Szerintetek szándékosan csinálja?
2011. ápr. 10. 22:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
4%
Ja,persze!1 hónapja nem fürdik mi???Kamu!!!
2011. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
49%
lelkibeteg ember,aki akárhogyan jó magának....ez már nem egyszerű igénytelenség...mi az hogy 1 hónapja??ilyen van?...ha hajléktalan volna vagy nem volna víz otthon megérteném megérteném.A pofám leszakad...van ismerősöm akiknél nincs víz a kútból merigetik a vizet mégsem büdörek és koszosak.
2011. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Miért?Zuhanyozni is lehet,nem kell feltétlenül fürödnie:)
2011. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
87%

Fejezzétek már be. Olyan birkák vagytok. Egy azt mondja, hogy "úristen 1 hónapja nem fürdött" a többi meg megy utána. "1hónapja nem fürdik esténként"

Olvasni látom nem tudtok.

2011. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
59%

Lustasag fel egeszseg.

Lehet, hogy csak kornyezetvedo lett. Tudjatok mennyi viz fogy el ha naponta 2-szer furdik mindenki? En meg is tiltanam.

Ha reggel tiszta az ember akkor el kell kapni olyankor es gyorsan szxelni amig nem lesz ujra budos.

2011. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Emberek, szövegértelmezés! "1hónapja nem fürdik esténként"
2011. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
14%
Kamu!!!!!!
2011. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
jah téényleg..becsapós a kérdés.Öhm.Hát nemtudom.Azért az esti fürdés az ideális de nyilván az is számít milyen munkát végez?nyilván egy építkezésen dolgozó emberke jobban leizzad mint egy irodában ücsörgő.De ahoz h vkik együtt legyenek az a minimum h előtte lefürdik úgy nem igazán lenne gusztusom a másikhoz és nem is higiénikus.gyanús ez az egész...:D
2011. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem félreértitek. Én úgy vettem le, hogy reggel, vagy nap közben azért lezuhanyzik, vagy megfürdik, és este már nem akar. Na de azért még megizzad, és nem olyan jó azt szaglászni. Én sem szeretkeznék vele. Bár, az én férjem sem jobb. Ő a fogmosással bajlódik. Csak akkor mossa nem, ha erélyesen kizavarom a fürdőbe, hogy márpedig takarodjon, és mossa meg a fogait. Na de azért persze cigizik rendesen...... iszonyat. Mondanom sem kell, hogy nekem sincs kedvem rámászni, vagy hagyni magam. De ez persze már magas neki. Együtt érzek kérdező.
2011. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
6%
Utolso: a pasid nem ilyen volt mikor hozzamentel h utal fogat mosni??? ha igen miert mentel hozza??? en mar eleve egy dohanyossal nem jartam mert jo magam nem dohanyzok es engem a cigi szaga zavar. tehat en igy keresgeltem, es igy nincs is panasz a hazassag utan....
2011. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!