Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem akar meg fürödni?

A férjem nem akar meg fürödni?

Figyelt kérdés
A férjem nem akar meg fürödni esténként és azt akarja, hogy így szeretkezem vele. Mondtam már neki, hogy fürödjön mert izzadt és így nem olyan jó de ő már lassan 1hónapja nem fürdik esténként és nem is nagyon zavarja, hogy nem szexelünk. Szerintetek szándékosan csinálja?
2011. ápr. 10. 22:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Azért van olyan, hogy az ember elnézi. Voltunk már olyan utazáson, ahol három napig nem volt más víz, csak az és annyi, amit megittunk. Volt szagunk.

Illetve amennyire mosómedve vagyok egyébként, ha komolyabb lázas betegségem van, akkor még a víz gondolata is taszít, mert még jobban fáznék. Ha meg túl forró vízben zuhanyzom, megéget. Szóval ilyen esetben simán elvagyok fürdés nélkül 3-4 napig is. Férj már csak a fertőződés elkerülése miatt is külön alszik ilyenkor, max néha behoz egy teát.

Amint lement a lázam, tetőtől talpig végigcsutakolom magam, ágyneműt kimosom, újat húzok.


A legdurvább egy későn diagnosztizált vesegyulladás volt. 39-41 fokos láz, rendszeres eszméletvesztések. A másik oldalamra fordulni nem volt erőm, nem hogy zuhanyozni. Akkor még egyedül éltem, egy jó barátnőm feljött a pénzért, elment bevásárolni, bepakolt a hűtőbe, a többit körberakta az ágy körül. Főleg cukros gyümölcsleveket, mert enni nem voltam képes, de innom kellett és ez a kalóriaveszteséget is pótolta. Nagyjából 5 nap telt el úgy, hogy csak foszlányokra emlékszem, mert nagyon lázas voltam és órákra elájultam. Nekem és az ágyneműnek is komplett hajléktalan szaga volt. De milyen jól esett utána lecsutakolni magam:)


Egyébként egy nem katolikus vallású, külföldi barátom mesélte, hogy az ő vallásuk szerint úgy néz ki a gyász, hogy a férfiak nem válthatnak ruhát egy hétig, nem is mosakodhatnak - kivéve fogmosás. Az inget meg kell tépni, borotválkozni nem szabad. Ez talán olyasmi, mint a mi kultúránkban a fekete ruha.

Amikor letelik az egy hét, akkor a tisztálkodás valahol a gyászból való kitisztulást is jelenti nekik. Voltam már az országukban és úgy láttam, ogy bármennyire is furcsa szokás, tényleg gyorsabb a gyászmunka, mint más kultúrákban.

2011. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem zuhanyzik le?
2011. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Kamu. Tan ulj meg ír ni is.
2011. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem veszitek észre h kamu!

Nem is jelentkezett azóta a kérdező!

Jókat röhög magában.

Nem tudom mit élvezel azon hogy kamu kérdéseket teszel fel?

Szerintem valami tizenéves kis srác szórakozik "ne fürgyé le

" polóban

2011. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Nagyon is nem kamu, de azóta elköltöztem tőle.
2011. máj. 6. 14:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!