Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem akar meg fürödni?

A férjem nem akar meg fürödni?

Figyelt kérdés
A férjem nem akar meg fürödni esténként és azt akarja, hogy így szeretkezem vele. Mondtam már neki, hogy fürödjön mert izzadt és így nem olyan jó de ő már lassan 1hónapja nem fürdik esténként és nem is nagyon zavarja, hogy nem szexelünk. Szerintetek szándékosan csinálja?
2011. ápr. 10. 22:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Nem volt ilyen, mikor hozzámentem. 10 éve vagyunk házasok, a gond úgy 1-1,5 éve kezdődött.
2011. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
61%

Neeeeee :D Pont a napokban akartam majdnem ugyanezt a kérdést feltenni :D mivel nálunk nagyon hasonló a helyzet, csak ö kibírja, hogy 1 hónapig egyáltalán nem fürdik!!!!!:((( ráadásul fizikai munkát végez, naponta ragad rá az alumínium sorja, de nem érdekli. A lepedö 3 nap után olyan koszos töle mint a föld, ez sem érdekli, majd én házicseléd úgyis kimosom, ez a dolgom ugye...

Nagyon kezd elegem lenni és még ö van megsértve, hogy múltkor neki szépen fenn hagytam a koszos lepedöt, az enyémet meg kimostam :D

Ö azért ilyen, mert az anyja olyan önkormányzati lakásban lakik, ahol nincs fürdöszoba, és gyerekkorától heti 1x fürödtek. Oké, heti 1, de most rosszabb a helyzet!! Nagyon el vagyok keseredve:(

Szóval csak azt akartam ezzel mondani, hogy nem vagy egyedül kedves Kérdezö, sajnálom, hogy érdemi választ nem tudtam adni, arra még én is várok.

2011. ápr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
75%
lányok, asszonyok, ne csináljátok már! tessék erélyesebbnek lenni! ha az én férjem nem fürdik este, nem feküdhet be az ágyba! alhat a földön vagy ahol akar de tiszta ágyneműbe nem fekszünk büdösen! mondanom se kell, fürdik minden este :)
2011. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező és 00:05

Ez az esküvő előtt nem tűnt fel? Vagy előtte nem így volt?

2011. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
00:05 sajnálom a kialakult szitut!:(
2011. ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Ne máááááá! A magyarok,azé ez nem igaz! A magyar nök pl 100-szor igényesebbek mint ezek itt ahol én élek. Kedves kérdezö,nálam ez simán válóok lenne,ugyanis szuperszaglású orrom van,néha jó,néha sajnos! Pl,mikor az utcán már messziröl hányingerem van mert tiszta kutyaszar a járda,undorító,vagy izzadságszagú undormány a buszon mellettem kapaszkodik és a hónalaja az orromat dörgöli,na én beszólok neki hogy menjen haza fürödni! De viszont nagyon jó ha pl valaki itthon nyitva hagyja a gázt,rögön kiszimatolom! Szóval ha az emberkém megpróbálna tisztálkodás nélkül az ágyba feküdni,nemhogy nem kapna semmit,de még biony ki is mennék a kanapéra aludni! èn lószagú ember mellet nem alszok,le sem tudnám hunyni a szemem! èn elválnék....
2011. ápr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ma mondta a gondnok, hogy holnap reggeltől két hónapig nem lesz melegvíz :D Ha az sem segít, az összes sörét öntsd bele a kádba, hátha utánamegy és mivel nem ér le a szája belefekszik:XD
2011. ápr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

23.41-nek. Ha nem volt olyan mikor hozzamentel, visszagondolva mi valtozott nalatok az elmult 1.5 evben? Nem lehet h van vkije, e sigy akar taszitani, vagy epp nincs valakije de vmi oknal fogva taszitani akar es azt igy adja ki magabol.

Nekem is volt egy ex-em, igaz nem 10 ev utan, de mikor mar laposult a kapcs, akkor direkt olayn dolgokat csinalt ami engem zavart, vhogy igy akarta a tudtomra adni...

2011. ápr. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
23:41 vagyok. Nem változott semmi. Illetve, igen, Előtte halt meg az anyja. Na de fogat mosni akkor is kell! Amúgy meg ha gondom van, közlöm valakivel. Ne várja el, hogy én tutujgassam, és a lelki világának apró rezdüléseit vizslassam, mert nem érdekel ezen a szinten. Ha egy alap higiéniáért könyörögni kell, akkor azt már megette a fene. Szóval SEMMI NEM LEHET OK arra hogy ne tisztálkodjunk. Nekem kicsi lány koromban anyám mosta a hajamat. Hosszú volt a körme, igy utánna mindig sajgott a fejbőröm. Akkor ez most ok arra, hogy ne mossak hajat? Vagy mikor volt egy lábműtétem, a doki azt mondta, hogy ne érje a viz a lábam. Akkor azóta ne érje egy csepp viz sem, mert azt már elfelejtette közölni, hogy mikortól engedélyezett a viz. Annyi sok emberi lustaságra, és ostobaságra ráfogják, hogy trauma érte........ az emberek nagyon ráérnek, ez a nagy baj. És persze a hülyeséget magyarázni kell valamivel.
2011. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

szerintem iszonyat igénytelenség este helyett reggel fürdeni. képtelen lennék úgy befeküdni a tiszta ágyba, hogy koszos vagyok.

nem tudom, honnan jön ez a logikátlan szokás, h reggel fürödjünk???


lehet, h azért nem fürdik esténként a férjed, mert délelőtt megy a szeretőjéhez, és frissebb, ha reggel fürdik :P

2011. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!