Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időnként szoktatok...

Mennyi időnként szoktatok fürödni?

Figyelt kérdés
Találkoztam már büdi emberrel, akinek volt fürdőszobája, mégis hetente kétszer fürdött és ezt be is vallotta! Mondta, hogy az izzadság gátlókra érzékeny!
2011. nov. 19. 18:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

Minden nap. Nyáron többször is beállok a zuhany alá, hogy felfrissítsem magam.

Nem tudnám elképzelni, hogy fürdés nélkül feküdjek le.

2011. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
nekem is érzékeny a bőröm,ekcémás vagyok,ettől a klóros viztől még rosszabb,mégis minden nap letusolok/vagy megfürdök. Gusztustalan és igénytelen ha valaki heti 1-2szer fürdik,szégyellje magát az ilyen,és ne legyen rá büszke.
2011. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem volt büszke, nem azért mondta! Éreztem, hogy elég büdi és kérdeztem, hogy miért nem fújja be magát! Akkor mondta, hogy semmilyen deot, stiftet nem használ és hetente kétszer fürdik! És hogy ne szagoljak, dolgozzak!
2011. nov. 19. 19:08
 14/27 anonim ***** válasza:
54%
Ne írj már minden mondatot felkiáltójellel. Ez baromi zavaró, és műveletlenségre vall.
2011. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem akartalak megbántani vele!
2011. nov. 19. 19:09
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
És ezt is felkiáltójellel írtad, bakker. Eszem megáll. Beleszerettél a felkiáltójelbe?
2011. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
49%

Ha a gátlókra érzékeny, akkor miért nem fürdött? én mondjuk nem dry dezodorral dörzsölöm be a szivacsom a zuhany alatt, de ahány ház, annyi szokás... Ha érzékeny az izzadtsággátlókra, de naponta fürdik, annyira nem lehetne büdös. Meg ha nagyon akarna, találna olyan összetételűt, ami nem irritálja. Nyilván az egyik anyagra allergiás, ami benne van. Másoknak is akadhat ilyen érzékenységük, csak utána kéne nézni, milyen más megoldások vannak.


A kérdésedre pedig a válasz: minimum egyszer fürdök naponta, pontosabban zuhanyzok, mert a saját koszomban ázni nem szeretek a kádban... Folyamatos műszakba járok dolgozni, éjszakás és délutános héten 2x tusolok, délelőttbe 1x. Pihenőnap szintén 1x.

2011. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
49%

Minden nap. Nyáron akár kétszer is, vagy akár háromszor, ha nagyon megizzadok.

Nyári időszakon kívül is előfordul a napi két fürdés (ebből az egyik zuhany), ha autószerelés közben brutálisan összekenem magam.

2011. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
nem látjátok hogy szivat?
2011. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%
hetente egyszer fürdöm,amúgy naponta zuhanyzom.
2011. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!