Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől múltak el a pattanásaid?

Mitől múltak el a pattanásaid?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Elkezdtem egészségesen táplálkozni;D
2011. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyógyszertári alkohollal bekenem.
2011. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
felírattam zineryt-et.
2011. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

attól h elmúltam 14-15 éves:D most már szép az arcbőröm

meg rendszeresen használok bőrradírt,és aknesolt.

persze mensi előtt mindig kijön 1-2.

2011. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Menj el bőrgyógyászhoz és ha elmúltál 14 éves, akkor felír egy gyógyszert (Sotret),és egy rázókeveréket, nagyon jól használ már teljesen elhalványodott nekem, bár még nem tökéletes.... :(

Fordulj szakemberhez, míg nem késő!

2011. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem először a fog.gátlóktól,aztán később mikor abbahagytam eldurvult helyzet és akkor az akupunktúrás meg egyéb természetgyógyászati kezelésektől múlt el!5-6 alkalom után...Aztán később szedtem még fog.gátlót,volt h abba is hagytam,de sose jöttek elő a pattanások(bár nekem óriáis gócaim voltak tele gyulladásokkal... )Gyönyörű az arcbőröm azóta is(kb 3éve)
2011. szept. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!