Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen múltak el a...

Hány évesen múltak el a pattanásaid?

Figyelt kérdés

És hol voltak?

Szolárium jó ellenük?


2010. jún. 8. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem múltak el, csak mérséklődtek, kb. húszéves koromban. Azóta csak a ciklusom közepén jön ki pár.

A szolárium nem használ ellenük, mivel a hormonokra nem hat, a pattanásokat meg hormonok okozzák.

2010. jún. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nálam ez elég furcsa, meg 18 éves koromig babaarcom volt, most meg... pfff! 20 éves létemre elég sok van rajtam. :( Utálom, gyűlölöm a fejem. Amikor meg megvan a menzeszem meg katasztrófális a fejem... Hányok, ha belenézek a tükörbe (ritkán teszem, pont emiatt).
2010. jún. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindenhol volt az arcomon, tele volt az egész arcom, és olyan pattanásos embert magamon kívül csak kettőt láttam. Nekem hormonkészítménytől múlt el (tehát nem a korom miatt múlt el), ami fogamzásgátlóval volt kombinálva. Azóta lecseréltem ezt a készítményt már egy éve, de nem jött vissza, csak menzesz környékpén jön ki 0-1 darab, de annak a hege viszont megmarad sajna 3 hónapig is. Tehát így olan, mintha egyszerre 3 pattanásom lenne. De az még nem sok szerintem. Főleg, hogy előtte az egész arcom televolt.
2010. jún. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20 vagyok, de még nem múltak el. :( Leginkább a T-vonalon vannak.
2010. jún. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is 20 múltam, 18 évesen már kezdett mérsáklődni a helyzet. Rájöttem hogy ha kevesebb zsíros, olajos dolgot eszem az használ. A chips, sós mogyoró, pattogatott kukorica, sültkrumpli után 1 nappal boritékolható, hogy lesz egy-két pattim. általában a homlokomon vagy az orrom tövében jönnek ki.

Meg rendszeresen tisztítom a bőrömet.


A szolárium kevésbé jó mint a természetes napfény, körülbelül olyan mintha a fehér kenyérbe ételfestéket tennél és azt várnád, hogy rozskenyér lesz belőle. A vizuális hatás hasonló, de pont a lényeg hiányzik.

2010. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok,és nincsenek pattanásaim szerencsére.:) Tiszta bőröm van,mitesszer is csak kevés.Néha persze kijön 1,2. Mérsékelheted ha használsz tisztító arctonikot,és napoztasd.:) Szalicilsav is jó ellenük,Garnier pure mitesszereltávolító bőrradírt ajánlom:)
2010. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem 22, 21 évesen volt a legtöbb.

(csávó)

2010. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem 15 évesen múltak el. persze már darab kijön a menstuációm elején. meg az izzadságtól ilyen nagyon picik...de nem vészes.és nekem a szoli használt!
2010. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11 és koromtól kezdve kínoztak a ragyák, 18 körül már javulni kezdett. 20 éves korom óta nincsenek ronda, gyulladt ragyáim, de mensi előtt egy héttel a mai napig "megörvendeztetnek". érdekes, hogy azok mindig az államon meg a szám felett jönnek ki, de amint megjön, elmúlnak. a bőröm viszont továbbra is nagyon zsíros. ez ellen nem tudok mit tenni, ilyen a bőrtípusom és kész.

24 N

2010. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de jó, hogy én nem menstruálok!!!
2010. jún. 9. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!