Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan múltak el a pattanásaid?

Hogyan múltak el a pattanásaid?

Figyelt kérdés
ugy értem milyen gyógyszernek,krémnek a segítségével meg ilyenek
2010. aug. 23. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose használtam rá krémet, magától elmultak. Remélem nem fognak megint kijönni, néha van 1-2.
2010. aug. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem használtam rájuk krémet.Na jó,egyszer..Niveától valamit..már nem tudom!:P

Sokáig a tévébe reklámozták:)

2010. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Nivea-tól nem a Bye Bye Spot?

Én azt használtam, és volt, mikor hatott, volt, mikor nem. Már nem használok semmit az arcomra, ha tejcsokit eszem, akkor ált. mindig kijön 1-2. Nem bántom őket, majd elmúlnak.

2010. aug. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kentem én magamra mindent...

de csak az idő segített. 24 vagyok, most a szarkalábak jönnek a szemem alatt. nem jó ez sehogy sem.

2010. aug. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most rendeltem oriflame-ből krémet

[link] ez ilyen arctisztító zselé reggel/este bekenem vele az arcom és a reggeli tisztítás után pedig [link] ezzel a pattanás szárító löttyel bekenem :) kb. 2 hete használom és használ,néha kijön 1-2 pattanás kinyomom de utána lekezelem és másnap elég szépen néz ki az arcom

2010. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen elfogadtam magam, és olyan hobbikat találtam amik elvonták a figyelmet a patikról, jókedélyű lettem és ez jó hatással lett a hormonjaimra, bőrömre.
2010. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mikor használtam rá mindent tele volt az arcom. most nem használok csak arcradírt és voálá szép tiszta.csak tág pórusok vannak de az nem érdekel:D
2010. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!