Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13-18 éves lányok! Hogy...

13-18 éves lányok! Hogy szoktátok hordani a hajatokat suliba?

Figyelt kérdés

válltól 15 cmig ér a hajam, szőkésbarna.

szeretném változatosan hordani a hajam suliba. ti hogy szoktátok hordani? esetleg képet/videót tudnátok linkelni?

előreisköszi:))

15L


2011. szept. 3. 18:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sötétbarna, hátközépig érő hajam van és mindig variálom:)

vagy kivasalom és kibontva, vagy göndörre megcsinálom, kibontom.

összefogom, magas lófarokba

felcsatolom a frufrumat kicsit feltupírozva. :)


ezeket variálom egyenesen és göndören:D


17L

2011. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én magamnak sok mindent megtudok csinálni, megtanultam mindenhogy befonni stb .:D Ahogy megszoktam csinálni :

Lófarok, Félig fent félig lent tudod :D , kiengedve + akár csatok bele, kiengedve de egy tincs be van fonva és hátra van csatolva ugyanezt lófarokba is lehet :) , lófarok befonva, lófarkat ketté szedem mindkettőt befonom alul megkőtöm ezt lehet csinálni hogy 3 ba vagy akár 4 be szeded és mindegyiket befonod külön stb. , :D:D parkettába szoktam mert. megtudom csinálni jeeeee :D oldalt is szoktam parkettát :) lófarokba mindenféle fonatot megtudok mindenki kérdezi hogy. hogyan csináltaaaam, mindezt magamtól és nem vidikből :D , meg oldalt lent is megtudod csinálni hogy befonod stb. ..... ezt mind szoktam :D halszálkába is szoktam a. lófarkat :):):) ezt. us lehet hogy . be szeded és. mindkettőt halszálkába stb. ., nagyon sok mindent lehet :):):) Son szerencsét 13/L

2015. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!