Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok hogy szoktátok "hordani...

Lányok hogy szoktátok "hordani" a hajatokat otthon/ ha mentek valahova? Többi lent

Figyelt kérdés
Úgy értem összekötitek vagy simán hagyjátok vagy feltűzitek, kivasaljátok, begöndörítitek? És alapból milyen a hajatok?
2011. júl. 7. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Alapból hosszú barna hajam van,de szőkére be van festve :D

Mivel nyár van itthonra feltűzöm,de mondjuk ha városba megyek akkor is néha feltűzöm :) össze gumizni nem szoktam,mert ilyen furi fülem van és úgy gázul néz ki :D

de álltalában kivan engedve :) és vasalom a hajam ,göndörítve csak párszor volt :d annyira nem jött be :)

2011. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapból hullámos /göndör de nagyon utálom. Általában kivasalom , de mivel félek , hogy nagyon roncsolódik a hajam ezért fel szoktam kötni , vagy csak elől feltűzöm.
2011. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem megyek sehova, és csak otthon "döglök", akkor megfésülöm, és felcopfozom a fejem búbjára, esetleg valami primitív módszerrel felkontyolom.

Ha megyek valahova, akkor általában kiengedve hordom, de gyakran befonom különböző féleképpen, copfba kötöm (ez lehet lófarok, kislányos két copf, oldalcopf), felcsatolom, kontyot csinálok (jóval mutatósabbat, mint otthon), ilyesmi, főleg, ha van időm:)

Egyébként göndör hajam van, mostanában így is hagyom, elég szép, csak 3-4. nap körül elkezd csúnya lenni, olyankor kivasalom, mert egyébként nincs szükség arra, hogy gyakran mossam.

2011. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
itthon általában én is feltűzöm,ha megyek valahova akkor meg ki vasalom vagy begöndörítem.Az összekötés nekem sem áll jól.:D Am hosszú barna hajam van.
2011. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Általában mindig ki van engedve a hajam, extra ritkán szoktam nagyon lazán bekötni, hogy ne nagyon látszódjon a fülem..:) Van mikor kivasalom. Most én marha, levágattam a hátközépig érő hajamat váll alá érőre.. elég tépett volt a hajam, V alakban jött le, és jelenleg meg teljesen egyenes a vége.. Most várom, hogy nőjjön legalább egy 5 centit a nyár alatt, hogy nézzen ki valahogy, mert most úgy nézek ki, mint egy 8 éves.:)

Itthon csinálok egy egyszerű kontyot, vagy csak felteszek egy hajpántot. Ennyi.:D Remélem hasznos volt a válaszom..

2011. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és alapból nagyon enyhén hullámos hajam van, sötétszőke.:) Vékonyszálú, de elég dús.:)
2011. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Alapból hullámos/göndör, nagyon dús és vastag szálú hajam van, combig ér. Kiengedni csak ritkán szoktam, buliba vagy különleges alkalmakkor, vagy ha éppen olyan kedvem van. Otthon feltűzöm egy pálcikával valami egyszerű kontyba, ha elmegyek akkor valami jobb fajta kontyot választok, ami kicsit bonyolultabb. Ilyenkor nyáron szerintem azonnal hőgutát kapnék, ha kiengedném. XD Max csak este jöhet szóba.

Kivasalni sosem szoktam, 1. mert teljesen tönkreteszi a hajat, 2. mert hiába tök drága hajvasalóm van, így is 1 órán belül fele visszagöndörödik, mert túl vastag szálú, 3. nem is tetszik annyira egyenesen, inkább maradok a hullámosnál.

2011. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:))
2011. júl. 7. 20:24
 9/10 anonim ***** válasza:

ha itthon vagyok akkor kivasalom,és ennyi

ha elmegyek valahova ,akk azért csinálok vele vmit :D

kivasalom-feltupírozom-a frufrumat is kicsit belövöm azt ennyi :D

2011. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapból göndör, de beszoktam szárítani olyan egyenesre amennyire csak lehet, szeretem ha ki van vasalva, de mivel nincs jó hajvasalóm ezért inkább nem is vasalom, általában kibontva szoktam hordani, de ha már kicsit is zsíros összefogom
2011. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!