Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon szoktátok vágni a...

Otthon szoktátok vágni a hajatokat?

Figyelt kérdés

Én néha elől le szoktam vágni a frufrumat.

Emellett jártok fodrászhoz?

Hol vágjátok,csak frufrut,vagy a végét is?


2010. dec. 13. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon vágom.:D
2010. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, a frufrut én is.. meg is bánom plusz nem győzök magyarázkodni a fodrászomnak..
2010. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
amikor volt frufrum, én is magamnak vágtam. nem akartam minden 2. héten fodrászhoz menni, hogy az egészből nyírjon, mert akkor egy idő után elfogyott volna a hajam:D
2010. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bocipók ***** válasza:
100%

Fodrásznál is lehet kizárólag frufrut vágatni.

Ilyenkor nyilván kevesebbet is kérnek, volt aki előttem csak simán szárazon vágatta. Nyista mosás, szárítás.

Pár száz Ft volt.

2010. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már két éve magamnak vágom és formázom a hajam és szerintem jobb mintha fodrász csinálná + én annyit vágok le belőle amennyit akarok de a fodrász meg levág egy csomót mikor azt mondom neki h csak 1 centit.17/L
2010. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm vagy én vágom, valakit megkérek, hogy fesse be. Fodrászhoz soha...

Végét most nem vágom, növesztem.

2010. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a teljes hosszából akarsz vágni, akkor van egy technika, amivel fokozatosra tudod vágni.

Hajolj előre, hajadat fésüld ki, ahogy ott lóg. Majd fogj egy ollót és teljesen egyenesen (közben foghatja valaki, vagy valami hosszúkás csattal fogd össze) vágd le!

Ha felállsz, akkor máris fokozatos. Itt egy videó egy ilyen szerkezettel, amivel meg lehet fogni, de szerintem felesleges erre költeni.

http://www.youtube.com/watch?v=risQ8xrslbM

2010. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig magamnak vágom a végét egyenesre, 1-2 havonta. 6 éve voltam utoljára fodrásznál. Mondtam neki, hogy 5 centit vágjon, erre lenyesett 15-öt. A sok vágástól már megvastagodott a vége, és ha így folytatja, akkor túl hosszú és vastag lesz ahhoz, hogy könnyen levágjam. Akkor majd elmegyek fodrászhoz. Múltkor kísértem valakit, és a fodrász nagyon szimpi volt, annyit vágott, amennyit mondtak. Mondjuk ilyen hajjal lehet el sem vállal, ha leülök kb. a szék alatt fekve éri csak el a hajam végét. XD
2010. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
volt már h elővettem az ollómat,és levágtam a nem oda illő dolgokat(fru-fru),amúgy a mesterem vagy a fodrászbarátnőm vágja a hajamat!:)
2010. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
frufrut énis vágok otthon
2010. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!