Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakorisággal szoktátok...

Milyen gyakorisággal szoktátok ritkíttatni a hajatokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:

nem szoktam:D

16/f

2011. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szoktam. Szép, dús hajam van, minek csesszem el azzal, hogy a felét kicsupálom? Elborzadva figyelem, amikor a velem egyidős csajoknak annyi hajuk van, hogy jóformán annyi a copfjuk, mint egy tincs az én hajamból...
2011. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sok az a baj kevés akkor meg az,ha göndör az a baj,ha egyenes akkor az !

NŐK

2011. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
másodikkal értek egyet
2011. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valakinek nem feltétlenül azért van kevés haja mert ritkítja. Genetika is lehet.
2011. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Általában látszik, kinek van eleve kevés haja, és ki ritkítja mániákusan. Utóbbiakat könnyű felismerni, mert a fejük tetején 5x annyi haj van, mint a hajvégeknél.
2011. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mivel anyagilag nem igazán tehetem meg, így évente 2* nagyon max 3* szoktam. És muszáj sajnos, mivel ha nem ritkíttatom meg, akkor lelapul a hajam. És a ritkíttatásnak köszönhetem, hogy begöndörödött a hajam :)
2011. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na, nekem ritkítás nélkül két embernek is elegendő hajam van. Tehát ritkítás után szép dús.:) Előtte pedig csúnya dús.
2011. aug. 18. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Elborzadni a ritkitason?

Miert? Nem egyertelmu, hogy nem mindenkinek tetszik ugyanaz?


Nekem jelenleg (par honapja) ehhez hasonlo frizuram van (csak egyszinuben es hosszabb) [link]


A formahoz hozzatartozik, hogy ritkitani kell, mert van hajam boven, hiaba vagna bele a fodrasz a fazont, egyaltalan nem igy nezne ki ritkitas nelkul.

Arrol ne is beszeljunk, hogy nyaron nekem igy sokkal konnyebb, kb 15 perc nekem a hajmosas balzsamozassal, szaritassal egyutt es nincs 60 fok kanikuamban a tarkom kornyeken, csak mondjuk 40. :D

Mivel szerencses vagyok es gyorsan no a hajam, igy altalaban nyar vegetol mar csak vegebol vagatok, hagyom bedusulni es telen hullamosan/felgondoren hordom, vastagon, hogy melegitsen is.


A kerdesre is valaszolva: en 2 havonta mindenkeppen vagatom, tavasszal/nyaron ilyenkor mindig ritkitva is van. Ha nincs vagatva, ritkitva, akkor mar formajat veszti.

De az en hajam tenylegesen gyorsan no, atfestes miatt tudom kovetni a novekedest (regen szoke volt, most voros, a korabban szokere festett resz hamarabb elveszti a fenyet). Meg nincs egeszen egy eve az atfestesnek es a regi szoke resz mar vall alatt van. A fodraszom azt mondja, hogy ez gyors nagyon.

Szoval gondolom ha valakinek lassabban no, akkor nem kell ilyen sokszor ritkitani.

2011. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, elborzasztanak, főleg az ilyen emós, elb@szott hajak..., Lehet, hogy divatosak, de szerintem -és úgy általában a 15 évnél idősebbek szerint- egyszerűen nem szép.

Mint pl ez: [link]

De az ő dolga.

Szerintem nincs szebb egy dús hajzuhatagnál, aminek igazi tömege van, bár talán kicsit "ódivatú", legalábbis nem annyira trendi, mint az agyonnyirbált tömeghajak.

2011. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!