Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kétségbe vagyok esve, ekcéma...

Kétségbe vagyok esve, ekcéma az arcomon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már néhány éve elég csúnyán kijön az ekcéma az arcomon, valahol mindig csúnya, de most az arcomra fészkelte magát. Nem tudom elmúlasztani. Kaptam már Elocomot receptre, semmit nem használt, az áráért cserébe viszont szép barna foltot hagyott az arcomon, azóta arrébb költöztek a sebek a halántékomra. Később megtudtam hogy az Elocom csak egy másik tablettával együtt hatásos, amit én nem kaptam.

Van valami természetes eredetű tippetek?

köszönöm :-)


2011. aug. 24. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
én ekcémára (ujjaimra, szám szélére, állra,hajlatokra) egy olyan allergia kenőcsöt használok,amit mindig a patikában/orvos keveri ki nekem. De sokan használják..az a baj h kenőcsnek semmi neve.csak fehér tubusban van..nekem és anyumnak, nagyon nagyon jól beválik:) kicsit bekened napi 3x, és másnapra már elég szépen enyhül.
2011. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 skarma ***** válasza:

Scenea homoktövis krém?

Aloe vera?

2011. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első az összetételét tudod?

Mert ha ez olyan általános dolog akkor bármelyik patikában kitudják keverni.


Köszönöm mindenkeinek a válaszokat :-)

2011. aug. 24. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem most jött ki először a kezemen, nekem "Elobubor krémmel"-t irtak fel nagyon jól bevált levitte a gyulladást, ha később ujra kijön akkor Lipobase repaire-t fogok használni.
2011. aug. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!