Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Szerintetek...

Mit csináljak? Szerintetek nagyon súéyos lett a kár a hajammal? Nagyon szépen megkérlek titeket hogy mondjátok el véleményeteiket és tanácsaitokat, teljesen kétségbe vagyok esve, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen megkérlek titeket hogy mondjátok el véleményeteiket és tanácsaitokat, teljesen kétségbe vagyok esve, szerintetek mit tegyek?


Véletlenül rákentem kb 1 percre folyékony hidrogénperoxidot a hajamra. Nagyon ideges lettem mikor rájöttem hogy ez nem balzsam. Teljesen olyan kis tasakban volt mint a balzsamjaim, igy nem olvastam el mivan rá irva csak rákentem,1 perc után gyorsan lemostam egy fél óráig öbliitettem körülbelül, megmostam mindennel amivel csak lehet, samponnal, utána 100 kg hajbalzsam gyorsan most meg raktam rá hajápolót.


2011. aug. 27. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit kiszőkül. Szem. más baja nem lesz. Balzsamot tegyél rá, és magától száradjon be. A hajszárító is roncsol. Ha nagyon dörgölöd a törölközővel, az is.
2011. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez egy órája volt de nem szőkült ki! Megkérdeztem nővéreméket és szerintük semmi baja nem lesz remélem! E egy ien Palett hajfestékes doobzban volt és az a neve hogy Palett szinelőhivó emulzió , azt mondta tesóm hogy ezt valami szőkiitőporral kell összekeverni és csak akkor lesz szőkiitő por féle.. Remélem.. Te mit gondolsz?
2011. aug. 27. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Huhh, hát talán nem lesz baja. Próbáld ki ricinusolajjal jól bepakolni egész estére, és lecsavarni fóliával, akár néhány napig minden éjjel. A Panthenol hab is nagyon jót tesz a hajnak, azt is lehet hajpakolásnak használni. Én keverni szoktam ezt a kettőt.

Ricinusolajat a gyógyszertárban lehet kapni, nagyon olcsó.

Csak hát ugye ezek a cuccok a hajtőre, fejbőrre hatnak csak, a többi már "halott", de talán használ valamit. Ha töredezik, kicsit vágd vissza mindig, amíg visszanő és lecserélődik.

Ja, és ha kibírod, akkor egy darabig nem hajszárítózz, csak szabad levegőn!

2011. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem lesz belőle semmi gond, nem kell semmi extrát csinálni a hajaddal, nyugi
2011. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat:) Megfogadom a tanácsokat!
2011. aug. 27. 16:55
 6/11 anonim válasza:
Ha hajat festenél sem lenne semmi baja, hogy ennyi trutyit rákenj.
2011. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Huh azért kiszáriitotta rendesen:S
2011. aug. 27. 18:21
 8/11 anonim ***** válasza:
1 perc alatt nem igazán tehetett vele semmit...
2011. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kiszáriitotta a hajam :S Ki mit javasol?
2011. aug. 27. 22:27
 10/11 anonim válasza:
Nyilván ismered a Kallos termékeket, nos ezen belül van a "latte" fantázia nevű hajápoló krém. Úgy kell használni, mint a balzsamokat, csak tovább, 30 percig kell a hajon hagyni. Csodákra képes, gyönyörű sima, fényes lesz tőle. Ha tényleg olyan durva a sérülés ahogy írtad, legfeljebb nem az első alkalom után lesz tökéletes.
2011. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!