Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek ekcéma van az arcán az...

Akinek ekcéma van az arcán az nem használhat semmilyen arcradírt, arclemosót, arckrémet, sminket?

Figyelt kérdés

Csak azt a krémet, ami jó ekcémára??

Lehetséges, hogy most a jó időtől elmúlik???


2011. ápr. 7. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ekcémám van az arcomon és az orromon kb 2 éve!

Hol előjön,hol nem(de egy kicsit mindig látszik)!

Én használok mindent krémet,alapozót arclemosót nekem nem befolyásolja!

Mit használsz rá amúgy?:)

Mert már mindent ki próbáltam semmi ne tünteti el 100 %-an!:S

2011. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Advantan krémet írt fel nekem a bőrgyógyász..attól jobb lett!

De lehet rájátszik a jó idő is!:)

Meg Perilla krémet is kentem rá..ez vény nélkül kapható:)

2011. ápr. 7. 23:45
 3/8 anonim válasza:

Én nem használhatok semmit, fürdés, mosakodás után az arcom kipirul, ég, viszket. Ha testápolót vagy arckrémet kenek rá, akkor ég. A múltkor kipróbáltam az alapozót, de annyira viszketett, hogy le kellett mosnom.

Nekem egyébként a szteroidos krémek jöttek be, amit a kórházban írt fel az orvos.

2011. ápr. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem viszketet soha,meg nem is ég,meg semmi...annyi hogy kicsit piros...

Szerencsétlen foltom mit élt át,amíg nem mentem el bőrgyógyászhoz és azt hittem cska nagyon száraz az arcom..leradíroztam...meg kentem minden zsíros krémmel....de igen csúnya volt akkor!

Most én használtam ilyen natúr joghurtos pakolást...és abszolút nem látni...csak ha nagyon nagyon nagyon lesem, akkor látom, hogy ott kéne lennie!

De a kenőcsöktől már am se volt vészes...tehát nem tudom, hogy a jó idő vgy a joghurt hatása, vagy mindkettőé..:D De szerintem próbáljátok ki, hogy 20 percre felkenitek!:) nem egy drága dolog!:) Meg ettől szerintem bajotok nem is lesz!:)

2011. ápr. 8. 08:04
 5/8 anonim válasza:

Kipróbálom, miért is ne?

Én próbáltam napozni, kvarclámpázni, szolizni, talán halványult, de el nem tűnt.

Néha még ismerősök is szólnak, hogy most szörnyen néz ki, mit tettem vele?

Semmit, csak mosakodtam.

2011. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Bocsi, de lemaradt.

Szerinted fontos a márka, vagy bármilyen natúr joghurt jó?

2011. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem mindegy!:)

Én danonet próbáltam, de szerintem bmelyik no name jó igazából!:) Csak amikor vettem kisboltba itt nálunk ez az 1 db volt!:D

2011. ápr. 8. 18:53
 8/8 anonim ***** válasza:
04-08 04:28-nél a pont, a bőrgyógyász által felírt szteroidos krémek a legütősebbek az ekcéma ellen. Nekem mindenhol van, csak az arcomon nincs.
2011. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!