Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajfesték?...

Melyik a legjobb hajfesték? (fekete)

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 00:23
1 2
 11/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Á, én iszonyat béna vagyok. Ezzel a 10 percessel úgy összefestettem a kádat, hogy nem jött le - holott előtte évekig festettem otthon a hajam. Mondjuk úgyis fel kellett újítani a fürdőszobát mert a kádon már nem volt rendesen zománcréteg, de ez felgyorsította az eseményeket..


Aztán először magamtól akartam megszabadulni a feketétől, vettem szőkítőt meg középbarna festéket. Felkentem a szőkítőt. Az eredmény: felül teljesen szőke, középen barnás, a hajam alja fekete.

Gondoltam a barna hajfestéktől majd egyenletesebb lesz - nem lett az. Tél volt, fejembe vágtam a sapkát, mentem új festékért, sötétbarnáért. Elcsesztem, ocsmány lett. Másnap elindultam festékért (feladtam, feketéért), a férjem utánam szólt, hogy vegyek sapkát... :-S

Aztán amennyiből festékeket vettem, annyiból utána a fodrász rendbe hozta.

Nekem meg az a tanulság, hogy az ilyen balfékek mint én, ne nyúljanak magukhoz.

2011. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ismerős.Egyszer én is bejátszottam.16 éves voltam,és brutálisabb,mint te.Addig szőkítettem feketéből,míg meg nem kaptam a szőkét.5 hidrogénes alkalom volt 12%-ossal.Nagyon durván széna jellegű volt a hajam.Tanulságos volt.Most kíméletes-hosszú játékkal válok meg a feketétől.
2011. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!