Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajfesték?...

Melyik a legjobb hajfesték? (fekete)

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én azelőtt csak Loreált használtam,de rájöttem,hogy a Palett ugyanazt a hatást nyújtja.
2011. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Amit 10 percesként hirdetnek, azt ne használd. Amikor meg akartam szabadulni a feketétől (eszméletlenül hullott tőle a hajam), akkor a fodrász azt mondta, hogy persze, le tudja szedni a hajamról, de ugye nem azzal a 10 percessel festettem, mert akkor nem tudja garantálni az eredményt.
2011. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrász azt mondta,hogy minden hajfestéknek 10 perc a hatóideje.30 percig meg csak sötétedik,de 30 perc után meg értelmetlen rajtahagyni,mert csak roncsolja a hajat.Amúgy a fodrász a béna,ha nem tudja leszedni.Oxyreloaddal lejön.Én is szabadultam már meg festéktől,és volt,hogy kipróbáltam azt a 10 perceset is,akkor mondta,hogy ugyanaz.
2011. júl. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mármint feketétől szabadultam meg :)
2011. júl. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én régebben Palette 100% colort használtam, de az hamarabb kikopik, minthogy feltünő lenne a lenövés..

Most Syoss-t használok, teljesen jó.


De egyébként én is kiváncsi vagyok mások tapasztalataira(:

2011. júl. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én most feketét növesztek le,palettet használok,étcsoki barna árnyalatot,egyáltalán nem látszik a lenövésem,és nekem nem kopik ki hamar,havonta festem.Syos-t egyszer próbáltam,de nagyon csípte a fejbőröm,és szárította a hajam.Mondjuk mindenkinél mást váltanak ki.
2011. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:02


Nem tudom, nekem azt mondta, hogy azzal a fajtával mindig szenved.

2011. júl. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak azért mondta,mert nem érte el a kívánt eredményt,amire számítottál?
2011. júl. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Nem, előtte mondta a telefonban, még mielőtt hozzákezdett volna. Merthogy sokszor volt vele rossz tapasztalata korábban.

Amúgy sikerült leszednie.

2011. júl. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na,akkor az a lényeg.Én már félek a fodrászoktól.Magamnak vágom-festem.Sosem tudják olyan fazonra megcsinálni,ami jól is áll,és megy a személyiségemhez.
2011. júl. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!