Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 35 éves vagyok és teljesen...

35 éves vagyok és teljesen ősz a hajam. Jelenleg fekete hajszínezővel festem, de most vàltani szeretnèk. Milyen szín lenne a legjobb, hogy a lenövések miatt ne legyen olyan nagy a kontraszt?

Figyelt kérdés
Most palette hajszínező van rajta, ami 24 mosásig tart, színezők közül ez az egyetlen ami még befogja az ősz hajszàlakat. Megőrülök már, hogy a lenövések miatt 2 hetente kell festsem de màr 1 hét után látszik a lenövés. Tanàcsokat szeretnèk, hogy milyen szín lenne a legjobb ősz hajra? Szőke, vörös árnyalatok kizàrva.
2011. febr. 24. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, ha már teljesen ősz a hajad, szerintem bármivel fested, hamar látszani fog a lenővés....

A szőkés, melírozott hajnál látszana legkevésbé a lenövés... de azt nehéz lesz elérni, ha most fekete hajad...

2011. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem, én egyébként mogyoró àrnyalatra gondoltam, de, hogy azt hogyan lehetne elérni anélkül, hogy kivörösödjön mentősök. Biztosan fodrászra bízom majd, de nem vagyok jártas , ezért nem tudom a folyamatàt, hogy hogyan lehetne vilàgosítani, anélkül, hogy roncsolódjon a hajam.
2011. febr. 24. 12:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Mentösök helyett nem tudomot akartam írni, csak iPhone-ról írok, azért írt ekkora baromságot. :)
2011. febr. 24. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hajkárosodás nélkül sehogy nem tudod világosítani. Még ha fodrász csinálja, akkor is tönkre fog menni egy kicsit, de eszedbe ne jusson otthon próbálkozni, mert azzal teljesen szétroncsolod.

Menj el fodrászhoz és majd ő meg mondja mit tud vele kezdeni. ő a szakember.

2011. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel teljesen ősz vagy ezért majdhogynem mindegy milyen színre fested/színezed feltűnő lesz a lenövés. talán még a mézszőke sőtétszőkénél nem lenne olyan feltűnő, de sötét színeknél tuti az. az egyetlen megoldás hogy olyan színezőt festéket válassz ami nem roncsolja annyira a hajat mivel kéthetente fested.
2011. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Színezők nem fogják be az ősz hajszàlat, csak a fekete, probàltam már barnàs árnyalatokat régebben ( kb. 5 éve), és mindnek vörös árnyalata lett az ősz hajamon. De nem is ez a baj, áttérek festékre, csak ne látszon annyira a lenövés
2011. febr. 24. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mentősök... :)) De jót röhögtem!!! :)

Szóval a mogyorónál is világosabb kellene szerintem...de valószinű hogy első alkalommal vöröses lesz, talán a másodiknál már nem annyira... de hosszabb folyamat lesz, mire eléred a kívánt színt sajnos.

2011. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyanra fesd amilyenre akarod,de ami a legjobban fogja takarni a lenővést,az csak is kizárólag a szőke szín!
2011. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fodrásznak nem nagy dolog leszedni a feketét az ősz hajról és befesteni másikkal. Vannak nagyon jól fedő, direkt ősz hajra való festékek, ezek tökéletesen takarnak. Utánfestéskor csak a hajtövet kell festeni.

Ősz hajra tényleg a szőke a legjobb választás, hiszen az hasonlít legjobban a fehérre.

2011. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!