Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal, ha...

Mit csináljak a hajammal, ha olyan, mint egy szénaboglya?

Figyelt kérdés

[link]

kb ilyen, és nem tudom, mit tegyek vele. vasalom, mert akkor egy ideig elég normális, de aztán megint ilyen lesz. van ez ellen valami krém/lakk/francsetudjami? Mondjuk valami olyan, ami mellett nem kéne vasalni. Mert tudom, hogy az tönkreteszi. ÉS amúgy is jó lenne valami göndör haj, van is vasam, de az is gyilkolja a hajam, és az eredmény se jó, és a hajcsavaró se használ.

Tisztára megőrülök tőle, mert amúgy szép hosszú lenne, csak... :/


2011. jún. 19. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a Fructis hajerősítő krém sampon bevált ;)
2011. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elseve tükörfény pakolás vagy balzsam, hagyd rajta egy jó ideig (nyugodtan tovább is rajtahagyhatod, akár egy fél órát, úgy, hogy zuhanysapkával melegen tartod a hajad). Ez hidratálja a hajat és lesimítja a haj felületét, legalábbis az én rasztásodásra hajlamos (pedig nem festett/vasalt) hajamat csak ez tudta megszelidíteni. Ez esetben nem csak reklámszöveg a tükörfény...
2011. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!