Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdhetnék az elrontott...

Mit kezdhetnék az elrontott hajammal?

Figyelt kérdés

Szép, sötétbarna, hátközépig érő hajam volt. Mivel már rég vágattam és a néhai vasalástól eléggé tört a vége, elmentem levágatni. Másfél-2 éve azért növesztettem, hogy egységes hossz legyen a vége, hogy ne legyen tépett, össze-vissza vágott. Lassan sikerült is, még a két oldalán kellett volna egy kicsit növeszteni, a többi egységes hossz volt. Ezt azért is akartam, mivel göndörödésre hajlamos a hajam, különösen, ha rövidebb, régen sokszor meg volt tépve, és emiatt olyan szétálló volt a hajam, mint a karácsonyfa. De évek alatt sikerült helyre hozni. Aztán a fodrász elkezdte vágni a hajam végét, levágta a töredezett részeket... kicsit soknak tűnt a levágott haj, de nem szóltam, gondoltam, hátközépig érő hajnál úgysem fog látszani. Erre megint olyan fejem lett, mint a karácsonyfa, a szép, egységes hajamat teljesen megtépázta. A vége maradt a régi hossz, de a felső rétegeit a hajamnak levágta váll hosszúságúra, amitől a hajam egész felső rétegének szétáll.

Ilyesmi lett:

[link]

Pedig direkt vagy 20x figyelmeztettem, hogy egy hosszra akarom hozni az egész hajam. Nagyon idiótán áll nekem ez a haj, abszolút nem előnyös.

Ilyesmi volt előtte: [link]


Hogy hozhatnám rendbe minél hamarabb, hogy ne legyen ilyen karácsonyfa hajam? Nagyon nem tetszik, és dühít is a dolog. fele hajam vállig ér, fele hátközépig...

Hajszeszt kenek rá (Herba vitalt), de nem hiszem, hogy sokat dobna rajta. Vasalni nem akarom, csak annál kevésbé fog visszanőni.


2011. dec. 16. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

haaaat.....

Tulajdonkeppen ha a fodrasz tepve vagta a hajadat akkor sehogy , csak ha levagatod egesz odaig ahonnak elkezdte vagni a . Maskepp akar mit csinalsz vele kifele fog allni.

2011. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, sem a beszárítás, sem a vasalás nem segít, egy idő után, legkésőbb másnap ugyanúgy vissza kiugrik a hajam. :( Nem értem, direkt 20x elmagyaráztam, hogy véletlenül se ilyen legyen.
2011. dec. 16. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Így kikunkorodik a hajad, mint a képen?
2011. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem teljesen, de ehhez hasonló. A különbség, hogy az alsóbb rétegeket meghagyta hosszúra, míg a felsőbb réteget levágta kb vállig érőre, és azokkal a fenti tincsekkel bármit csinálok, kifelé kunkorodik a végük.
2011. dec. 16. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen a fodrászok már csak ilyen retardáltak...

Őszintén sajnállak, mert én is bánom, hogy levágattam az egyhosszú hajamat.(de persze azt is elrontott a fodrász)

Max annyit tehetsz, hogy kened ricirus olajjal, attól egy kicsivel gyorsabban fog nőni:/

2011. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!