Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a gondom, hogy a hajam mindig össze-vissza áll, akármilyen idő van, itthon mindig jó, aztán ha kilépek az utcára, mintha nem is fésülködtem volna...más lányoknak a haja meg egész nap ugyanúgy áll, mint reggel, mit csinálnak vele? miket használnak rá? valakinek valami tipp?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. dec. 15. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt en is szeretnem megtudni, mivl en is pontosn igy vagyok, de szerintm nagyon sok hajlakkal,m ert eg idoben en is azt hasznaltam, csak abba kellett hagynom allergia miatt
2011. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmosod jó alaposan,kifésülöd,kivasalod full egyenesre,aztán fújsz rá egy kis lakkot sztem az már nem fog szétmenni.:)
2011. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nekem a hajlakktól, pedig begöndörödik miután szabad levegő éri, szóval az sem az igazi:D

Köszi a válaszokat!

2011. dec. 15. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!