Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre fessem be a hajamat,...

Milyenre fessem be a hajamat, mit kezdjek vele? (kép mellékelve)

Figyelt kérdés

[link]


ez az eredeti hajszínem, van benne egy kis melír, de már nagyon unom, egész életemben szőke voltam. a szemem kék, ha nem látszana, 20 éves vagyok, a stílusom viszonylag egyszerűbb, sportos, szeretem a feketét, a semleges, nem feltűnő színeket.

vagy esetleg vágassam?


2011. ápr. 13. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hozzá ne nyulj,ez vagy te!
2011. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sztem jó így és minden más erőltetett lenne. a fekete és a vörös ne jusson eszedbe, sötétszőkével meg olyan semmilyen lennél.
2011. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Be ne festesd gyönyörű szép a hajszíned, megbánnád, nagyon szép így ahogy van. Ha esetleg nagyon unod akkor vágass, pl félfrufrut az jól állna. De ne fess kérlek az én kedvemért, én szeretnék ilyen szép színt de nekem csak festéssel menne viszont nem akarom tönkretenni.. úgyhogy légysziiiii az én kedvemért ne fesd:D

20/L

2011. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kezdtek meggyőzni, akkor lehet h csak vmi vágatás lesz... :DD
2011. ápr. 13. 23:27
 5/13 anonim ***** válasza:

előttem szólók igazát erősítem :P

nekem is szőke hajam van alapból, kicsit több árnyalatú ezért is sokan dicsérik.örülök hogy nem szorulok a festésre, ami roncsolná a hajam, másrészt meg ugye ha lenő megint járkálni kell vissza..

vágass bele valami újabbat, fufru tényleg jó lehet :D rövidet nem mondok mert látom szép hosszú a hajad, a hossza az biztosan maradhatna :)

2011. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pont így tökéletes a hajad, ahogy van. Valahogy ez eléggé illik hozzád a kép alapján. :D
2011. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

gyönyörű színe van *_* ölni tudnék egy ilyen hajért :D

ezt vedd figyelembe: főleg ha világos a hajad és elkezded festegetni mindenfélére, akkor soha, semmilyen jó fodrász sem fogja tudni visszaállítani ezt a színt... ha unod, akkor szerintem inkább ruhában vegyél pár olyat, ami jobban kiemeli, vagy vmi klassz hajráfot, göndörítsd néha, vagy vágasd tépettre, ezek mind nagyon feldobják :)

2011. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
IGY JÓ!:)
2011. ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat, nagyon tetszik a hajad:-)

Esetleg fokozatot vágass bele, de ne fesd be, örülj, hogy ilyen:-)

(Én is szőke voltam eredetileg, de elcsesztem 15 évesen elcsesztem, kár volt:-S Te ne tedd!)

2011. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

vágass frufrut valami féloldalas tépettet ne nyúlj a színéhez mert jól áll ez plusz megbánnád lehet ha befestenéd mert onnantol mindig festened kel lenövesztés meg több év.

20L

2011. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!