Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyen hajat csináln...

Hogy lehet ilyen hajat csinálni? (kép mellékelve)

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már zselével de elég szarul sikerült szerintem... Ilyet szeretnék: [link]
2010. szept. 3. 21:00
 1/8 anonim válasza:
hajwax
2010. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreértéseket tisztázva, én nem arra vagyok kíváncsi hogy milyen TERMÉKKEL lehet megcsinálni, illetve arra is ha tudtok valamit ajánlani (amúgy got2be zselét használok), de főként arra hogy hogyan lehet ezt megcsinálni.
2010. szept. 3. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Teszel waxot/zselét a hajadra, és szépen beledolgozod. Felfelé tüsized az ujjaiddal, kicsit összekócolod, és voilá.
2010. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tök jó ez a haj, végre nem Justin Bieber! Amúgy attól függ főleg, hogy neked milyen hajad?!
2010. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát... egyenes és olyan átlagosan hosszú
2010. szept. 4. 18:56
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy minden nap szeretném ha így állna tehát valami olyan szer is kéne amit könnyű viszonylag kimosni sima vízzel.
2010. szept. 4. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen waxxal: [link] megtudod csinálni, csak raksz belőle a kezedre beletúrsz a hajadba és beállítod olyanra, amilyenre szeretnéd, ez megtartja a formáját, ha mégis kevésnek érzed, akkor még max. fújj rá egy kis hajlakkot, de szerintem nem kell.
2010. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és ezt könnyű kimosni utána?
2010. szept. 4. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!