Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösböl barna? (Link mellékelve)

Vörösböl barna? (Link mellékelve)

Figyelt kérdés

2 hete festettem be a hajam ezzel a vörös árnyalattal: [link]

Erdetileg világos barna hajam volt.2 hét alatt eléggé kikopott a festék és valahogy már nem is tetszik annyira ez a vörös.Most arra gondoltam,hogy átfesteném mondjuk csokibarnára.Szerintetek milyen lenne?befogná egyenletesen vagy átütne a vörös?


2011. ápr. 14. 12:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem,hogy valami ilyenre gondoltam átfesteni: [link]
2011. ápr. 14. 12:21
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos nagyon jot tesz a hajadnak a festékmárka váltogatása.. amugy elsőre befogja, megmosod párszor és átüt, majd következő festéskor nagyjábol oké lesz.
2011. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3. festésre lesz inkább jó, elsőre még tuti kopni fog és lesz vöröses fénye is bőven ahogy kopik. De mindenképp várj 4 hetet a festések között ha nem akarod hazavágni a hajadat!
2011. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is nemrég lett vörösből (ennél sokkal sötétebb) ilyesmi barnára festve. úgy egészében barnának mondanám a hajam, de napnál vöröses fénye van. elvileg 2-3 festés, és egységes barna lesz :)
2011. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Átfestettem!Végül ezt a festéket választottam: [link]

Kicsit sötétebb lett mint a képen,de szépen befogta.Igaza lett az utolso válaszolonak abban,hogy kicsit vöröses fénye van,de nem bántam meg,hogy átfestettem és remélem,valoban ugy lesz,hogy 2-3 festás után már semmi nyoma nem lesz a vörösnek!:D

2011. ápr. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!