Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, titeket nagyon zavar,...

Fiúk, titeket nagyon zavar, ha egy lánynak zsíros az arcbőre?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, sok vizet iszom, sok zöldséget és kevés zsíros ételt eszem. Az arcomat minden nap minimum kétszer tisztítom, van hogy háromszor, de akármilyen zsíros bőr elleni krémet és tonikot kenek rá, nem használ. Nagyon hülye bőröm van, van, ahol zsíros, van, ahol száraz, és van, ahol zsíros és száraz egyszerre. A szárazzal mégtudok mit kezdeni, de a zsírosság nem múlik el. Nincs sok bőrhibám meg pattanásom, csak a bőröm minősége, ami nagyon zavar.


Szerintetek undorító? Néha használok mattító alapozót, de nincs időm minden szünetben újrasminkelni magam, nap végére pedig lejön. Korrektorozni szoktam, ha az lekopott, úgy picit jobb a helyzet, de még mindig nem szép. Nem szeretném agyonsmikelni magam, csak valami normálisabb bőrtípust. Köszi a válaszokat! :)


2011. márc. 28. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is bocsi, hogy lányként írok ide. Gondolom téged is zavar, így gondolom a fiúkat is. De nem tehetsz róla. Kozmetikus, vagy bőrgyógyász nem tud vele valamit kezdeni? Menj el, de szerintem inkább a bőrgyógyászhoz, hátha tud megoldást találni a problémádra.


15/L

2011. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem zsíros a bőröd, hanem kombinált. Ilyen bőrtípusra keress termékeket.
2011. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Régen jártam kozmetikushoz, de utánanéztem, és árt a bőrnek, ha nyomkodják (pedig én is szoktam néha). Bőrgyógyászhoz is járok, és tudom, hogy kombinált a bőröm. Régen zsíros volt, csak az "almácskáimat" kiszárította a zsíros bőrre való kezelés. Ha azokat normálisan hidratálom, már nem kombinált, hanem újra zsíros bőröm lesz (hurrá), ezért keresek zsíros bőrre még mindig.


Mindenesetre próbálkozom :)

2011. márc. 28. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha bepúderezed picit?....
2011. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondom már próbáltam mindent, írtam is hogy szoktam sminkelni meg elfedni, a púder is ugyanúgy jó egy ideig, mint a többi, csak lejön pár óra alatt és nincs időm sminkelgetni magam napközben.
2011. márc. 28. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a clinique 3 lépéses arctisztítója bevált. hasonló a bőröm.
2011. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit használsz, DE. Csak reggel és este moss arcot (+ sminklemosás.) Olyan tonikot használj, amiben nincs alkohol! (Nézd meg, hogy a címkén NE legyen alcohol denat. összetevő. Én Nivea Visage Young-ot használok.) Krémből pedig próbáld meg a DM-ben a Balea márkát, elég olcsó és jó.
2011. márc. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. márc. 29. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!