Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, Titeket zavar, ha egy...

Fiúk, Titeket zavar, ha egy lánynak nem puha a sarka és érzitek? Lányok, Ti mit tesztek ez ellen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
én a dm-ben vettem habkövet, illetve ilyen múanyag szerű habszivacsot v nem tudom mi a rendes neve, azzal radírozom a lábam. utána pedig bekenem vmi puhító, vitaminos krémmel.
2011. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lereszelem és bekenem avonos levendulás sarokpuhító krémmel,imádom :)
2011. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a sarkadat fogja fogdosni, elhiszed? Hacsak nincs láb fétise. :)

Amúgy ez a legkevésbé zavaró egy fiúnak.


Én reszelem, ilyen sarok reszelővel, meg krémmel kenem, áztatom. Ennyit tudok tenni, de mivel álló munkám van, ezért nehezen tartom fenn a puhaságot, de páromtól még nem érkezett panasz. (nem is sűrűn fogdossa a lábam, max. masszírozza egy átdolgozott nap után, de még nem szólt)

2011. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem sarokgyalut. Kiáztattam teljesen a lábam, levágtam a keményebb bőrt róla, majd lereszeltem szépen. Most nagyon jó puha lett. Ez a gyalu tényleg nagyon szuper! :)
2011. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem, hogy vettem egy sarokpuhító krémet a DMben és reszelés után azt használom mindig.
2011. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Elsősorban magad miatt legyen rendben a sarkad. Annál igénytelenebb nincs, mint amikor látok egy tök szép lányt és tiszta repedezett, fehér a sarka. Nyáron meg a kosz is belemegy... jézusom. :D

Beáztatod a lábad (vagy fürdés után) lereszeled, aztán egy jó zsíros, puhító krém. Akár kék tégelyes Nivea vagy vannak kifejezetten erre való készítmények. A legjobb a Hirsch, csal drága... viszont egy nap alatt is csodát művel.

2011. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
menj el egy pedikűrre. csodákat tud tenni.
2011. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Ped Egg-et használom egy-másfél hetente, leszedem a bőrt vele a sarkamról, áztatom picit aztán bekenem krémmel. :)
2011. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!