Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdek kicsit összezavarodni...

Kezdek kicsit összezavarodni a hajnövesztéssel kapcsolatos dolgokban. Most akkor mivel is lehet a leggyorsabban megnöveszteni a hajat? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sok kérdést-választ olvasok arról hogy pl. ricinus olaj mennyire jó,hogy hajnövesztő kapszulák is jó hatással vannak a hajra,hogy a házilag elkészített pakolások is hatásosak stb.


Nekem 6 hónap alatt kéne elérnem 10cm-t.Most vágattam a végéből,és ez a 3.alkalom hogy a méz+oliva olaj+tojássárgája módszert alkalmazom. Mellette minden nap beveszek vitaminokat,van olyan mi kifejezetten hajerősítő. Egyre kevesebbet vasalom a hajamat.


Így elérem azt amit szeretnék?Olyanok véleményét várom akik próbálták már ezek közül is bármelyiket! Köszönöm


2011. márc. 13. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 1 évig riciztem és 3-4 hónap alatt sikeresen nőtt 10 centit. Persze ez szubjektív dolog, mert minden ember más. Étkezz egészségesen, 2-3liter víz naponta és ápold pakolásokkal a néhai vasalás mellett a hajad. Hidd el meg fog nőni. :)
2011. márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!