Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztéssel kapcsolatban...

Hajnövesztéssel kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Off:Először is csak az válaszoljon aki tud valamit hozzátenni a témához, azért ne, hogy megmond, hogy valahol van egy másik ilyen téma a 200 oldal valamelyikében. Azt se, hogy hány oldal van 200 helyett.


Tehát, rövid, egyenes hajú vagyok, mindössze néhány miliméteres a hajam. Szeretném megnöveszteni, kb. olyan fél-homlokig érőnek vagy esetleg vállig, de a hajam sajnos nagyon sűrű, általában száraz/töredezett, és akkor úgy nézek ki, mint aki felmosta a padlót a hajával(ha már min. 1 centi). Tehát, hogy lehetne ápolt hajat csinálni, ami divatos is(tehát mintha vasalt lenne). Kozmetikai szereket is mondhattok, mindent szívesen várok. :) Ja és fiú vagyok, akinek nem esett le.


2010. okt. 9. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ricinus olajos pakolás!!!
2010. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
I love ricinuuss olaaaj
2010. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül?
2010. okt. 10. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:

200 Ft-körül van. :) Ahogy én hallottam...

13/L

2010. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
290 FT-ért vettem egy decit...
2010. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vettem egy 30g-os üveggel. Na most, valaki leírná, hogy hogyan/mivel kell használni? Mert olvastam már olyat, hogy tojássárgájával meg vitaminokkal összekeverve, étolajjal keverve majd kicsit felmelegítve kell használni stb. Csak pár centis a hajam. Valami megoldható módszert írjatok.
2010. okt. 17. 14:47
 7/8 anonim válasza:

Ricinus olaj. Gyorsabban nő tőle a haj, kevésbé töredezik, bár egy kicsit zsírosít(de ha száraz hajad van akkor nem gond.)


3 evőkanál ricinusolajat összekeverek 1 evőkanál étolajjal, felmelegítem(gőz fölött)de csak éppen melegre, és azután elkezdem felkenni. . először megpóbálom a fejbőrre(és kicsit masszírozni, hogy serkentsem), de végül az lesz, hogy mindenhová kerül. . . és végül is az nem is baj, mert akkor lesz nagyon szép fényes és egészséges a haj. . . . :)


Utána teszek rá egy szatyrot vagy zuhanysapit, hogy semmi ne legyen olajos, és rá egy törölközőt. . . kicsit lehet hajszárítózni is, mert az jót tesz neki. . .

Van aki ebben a turbánban alszik, van aki napközben több órát hagyja rajta. . . én is e mellet vagyok, mert nem tudnék ilyen izével a fejemen aludni. . . . :P


Végül samponnal ki kell mosni, lehet 3x is, mert kicsit nehezen jöhet le(sokan ezt mondják), de nekem nem vészes, én 2X mosom.

2010. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt én is olvastam már. De ha nem jön más válasz akkor ez lesz a végleges módszerem.
2010. okt. 17. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!