Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nincs járókája csak...

Akinek nincs járókája csak kiságya beleteszitek napközben a babátokat? Nem fog összezavarodni? Én eddig csak alvásra tettem be de most napközben is van amikor beleteszem oda! Nem baj?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem teszem be csak ha alvásidő van.

Ha éber és még nem álmos akkor pihiszék vagy játszószőnyeg..

Ha nyűgös lesz, ásítozik és majd leragad a szeme akkor jöhet a kiságy.

Nálunk az csak alvásra van mert egyébként honnan tudhatná máskor hogy most alvás jön vagy játék? Nem mondom hogy feltétlen ez a jó de mi igy csináltuk a fiammal is és most a lányommal is.

De van aki meg azt mondja hogy be kell tenni néha játszani is a kiságyába mert úgy szokja meg hogy egyedül is eljátszik és a kiságy nem borzalmas hely.

Hát nekünk nem volt ilyen problémánk, nem utálták a kiságyat igy nem zavartam meg őket ezzel.

2010. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk két kiságyunk van.

Az egyik járóka helyett lent.A másik csak alvásra fent az emeleten.

Így nem zavar be.

2010. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk sincs járóka,de nem teszem be az ágyába.jön velem ha valami olyat kell csinálnom.de ha mégis kell,akkor beteszem a szobájába és odahúzom a fotelt.igy nagyobb játszótere van,de kijönni se tud.
2010. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a kiságyat csak alvásra használjuk. Sőt, a szobájába is csak akkor megyünk be, ha pelenkázni kell vagy ha megy aludni. Nem fél a kiságytól, tudja hogy aludni kell benne.

Járókánk nincs, mert én ellen vagyok. Amíg pici volt, addig vagy a játszószőnyegen volt a nappaliban, amint nagyobb lett a habtapin, amikor mászott akkor övé volt az egész nappali(50-60 nm2). Most már futkozik, de én soha nem zárnám be. Amennyire lehet gyerekbiztossá van téve minden, és mindig ott vagyok vele.

2010. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tettem be csak párszor se a kiságyba se járókába nem volt el utálja a bezártságot és így a lakásban tettünk mindenhová szőnyeget és jön megy minden bababiztos.kúszik mászik feláll 9 hós
2010. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én simán beteszem őt, ha már unja a játszószönyegét, vagy nem tudok figyelni rá, hiszen ott is lehet játszani, mondjuk az enyém még csak 5 hós, nem kell neki járóka egyenlőre. Az alvásba ez egyáltalán nem zavar be, mert ha lefekvés van, akkor besötétítek, simogatom, énekelek neki egy kicsit, lefektetem, betakargatom, tudja jól hogy most alvás jön, nem játék.

Szerintem semmi rossz nincs ebben, legalább még jobban megszereti az ő kis kuckóját.

2010. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!