Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesztitek/növesztetté...

Hogyan növesztitek/növesztettétek a hajatok?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy hagytátok és megnőtt, hanem amikor komolyabban ráfeküdtetek a témára. Milyen kenceficéket vagy természetes módszereket használtatok? Mennyire volt hatásos?
2011. márc. 13. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ricinusoztam 1 évig és most Bánfizok. Nagyon sokat nőtt a hajam 1 év alatt. Minden hónapban 2,5-3centivel gazdagodtam és közben 3x voltam fodrásznál is.
2011. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy ideig Herba Vital hajszeszt használtam, mivel a ricinusolajtól viszketett a fejbőröm, ha nem samponoztam át legalább 3-4x. Ettől elég szépen növekedésnek indult. Fél év után meguntam, azóta meg csak hagyom nőni... szintén fél éve kb. Közben 3-4 havonta elmegyek fodrászhoz a festés miatt, de nem mindig vágatok. Így kb a melltartóm vonaláig ér, még egy 5-10cm-t szeretném növeszteni. Mellette minden nap vasalom, ami eléggé károsítja... dehát hajvégápoló, hőálló krém stb.
2011. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem használt, hogy gyorsabban nőjön. Talán a vitaminoktól egy kicsit gyorsabb, de nem nagyon. Pedig már mindent próbáltam, Bánfi, ricinus, Herba Vita, deMiclén, Vitanol C,... Most épp Sunfleur gyógynövényes sampont vettem, amiben van minden olyan növény, ami állítólag hajnövesztő hatású. Eddig semmi változás. Mondjuk általában tavasz közepe felé szokott elkezdeni gyorsabban nőni magától, és az nyáron is kitart, nem ritka a 2-2,5 centi havonta. Télen leragad az 1-1,5 centinél. Még 8 centit szeretnék növeszteni rajta, az nem sok, úgyhogy én már nem sietek. :)
2011. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már kipróbáltam a ricinust, bánfi hajszeszt, de egyikse használt. Most kb egy hete szedem a dm-es hajvitamint, és már most fél centit nőtt a hajam! Úgyhogy én ennél maradok!!
2011. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:) várok még kommenteket, már csak az ötletmerítés végett is:D
2011. márc. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!