Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb vállig érö és attól hosszab...

Kb vállig érö és attól hosszabb hajú pasiknak:ti miért növesztitek a hajatokat? >mert lehet jól pogózni vele? Vagy mert lusták vagytok levágatni?

Figyelt kérdés

vagy miért még? ;)


ezt egy 16/L kérdezi, akinek bejönnek a hosszúhajú pasik ;;)


2010. jún. 1. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én párom pl. azért, mert nekem is jobban bejön a hosszú haj. Pedig nem rocker, pogózni se nagyon szokott :D
2010. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak a kedvedért? :) de szééééép =)
2010. jún. 1. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
először megnövesztettem akkorára mint a Lostból van Sawyernek, mert bejött a stílusa meg úgy minden és hasonlítani akartam rá:D ez volt 14évesen azután levágattam a hajam kopaszra és most azóta növesztem és most már majdnem hát középig ér és 18 éves vagyok. Egyébként szerintem headbangelést akartál írni, nem pogót, de én mindkettőt művelem:D
2010. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja és szerintem a rövid haj olyan semmilyen, a hosszú az karakteresebbé teszi az arcot pl..
2010. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ohm ohm ;) hihi..

keped van talán??kedves utolso valaszolo :)

2010. jún. 1. 23:15
 6/10 A kérdező kommentje:
marmint utolso elotti valaszolo xD
2010. jún. 1. 23:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Azoknak való, akik türelmesek és türelmetlenek egyszerre :) Reggel fésű minek, ha elég összekötni is, indulás előtt negyedórán át mégis fésű, és néhány naponkénti lerongyolódás esetén egészen türelmes szárítás, főleg ha fene akarja, hogy még gyalázatosabban elganésodjon pár nap alatt. Szóval ilyesmi ez majd egy évtizede... 29F
2010. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
29/F :) orulok h n csak fiatalabbak irnak =))
2010. jún. 1. 23:49
 9/10 anonim ***** válasza:
mert rasta vagyok:D
2010. jún. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kort is irhattok =)))
2010. jún. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!